Mapa povrchu Zeme stará 120 miliónov rokov

Vzrušujúci nález kamennej dosky - plastickej mapy - privádza vedcov do úžasu. Obsahuje inžinierske siete, kanály, mohutné hrádze, nápisy, ktoré sa zatiaľ nepodarilo prečítať. Mapa je stará okolo 120 miliónov rokov!Baškirskí vedci objavili kamennú platňu s plastickou mapou Uralskej oblasti, ktorá je stará okolo 120 miliónov rokov a celkom vyvracia tradičnú predstavu o ľudskej histórii. Hoci sa to zdá nemožné, vedci Baškirskej štátnej univerzity našli nespochybniteľný dôkaz existencie prastarej vysoko vyvinutej civilizácie. Dosku našli v roku 1999. Je na nej doteraz nezistiteľnou technológiou zobrazený celý región. Ide o plastickú mapu, aké má dnes armáda. Sú na nej zobrazené inžinierske stavby: sieť kanálov dlhých 12-tisíc kilometrov, priehrady a mohutné hrádze. Neďaleko kanálov sú akési kosoštvorcové útvary. Na mape je aj veľa nápisov, ktoré sa zatiaľ nepodarilo prečítať.

Vzrušujúci nález kamennej dosky - plastickej mapy - privádza vedcov do úžasu. Obsahuje inžinierske siete, kanály, mohutné hrádze, nápisy, ktoré sa zatiaľ nepodarilo prečítať. Mapa je stará okolo 120 miliónov rokov!

Baškirskí vedci objavili kamennú platňu s plastickou mapou Uralskej oblasti, ktorá je stará okolo 120 miliónov rokov a celkom vyvracia tradičnú predstavu o ľudskej histórii. Hoci sa to zdá nemožné, vedci Baškirskej štátnej univerzity našli nespochybniteľný dôkaz existencie prastarej vysoko vyvinutej civilizácie. Dosku našli v roku 1999. Je na nej doteraz nezistiteľnou technológiou zobrazený celý región. Ide o plastickú mapu, aké má dnes armáda. Sú na nej zobrazené inžinierske stavby: sieť kanálov dlhých 12-tisíc kilometrov, priehrady a mohutné hrádze. Neďaleko kanálov sú akési kosoštvorcové útvary. Na mape je aj veľa nápisov, ktoré sa zatiaľ nepodarilo prečítať.Článok je v sekcií - Záhady a Paranormálne javy / Nezaradené