James: Otázky a odpovede 3, časť prvá

Predčasom bol na týchto stránkach publikovaný článok ktorý bol akýmsi uvedením do materiálov Tvorcov Krídel. Dnes už vieme, že za sprístupňovaním všetkých materiálov stojí osoba zvaná James, bytosť žijúca v ústraní, vystupujúca výhradne prostredníctvom originálnych stránok www.wingmakers.com a www.lyricus.org. Preklady väčšiny materiálov možno zhliadnuť na http://sweb.cz/wingmakers/ a http://www.lyricus.cz/

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Creator - Tvorca - Úvod od Jamesa

"Za posledné dva roky stránka WingMakers vyvolala množstvo reakcií, možno žiadna z nich nebola tak vytrvalá, ako tá, čo sa týka záhady jej tvorcu, a prečo hľadám anonymitu. Pozývam vás, aby ste vyskúšali materiály obsiahnuté v jej vnútri, bez znepokojovania sa tým, kto ich vytvoril a prečo, a viac sa sústredili na to, ako ich aplikovať vo svojom osobnom živote, poskytnuté, aby rezonovali s vaším najvnútornejším ja."

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

James: Otázky a odpovede 3, časť štvrtá

Cítim úľavu, keď počujem, že objasňujete dve formy dominantných modelov existencie, ktoré formujú vzájomné pôsobenie a osud ľudskej rasy – Evolučno-Spasiteľský model a Transformačno-Majstrovský model. Hovoríte, že je úlohou jednotlivca rozpoznať tieto dva dominantné modely existencie a integrovať ich za účelom navrhnutia modelu syntézy. Môžete model syntézy popísať – ako by mohol vyzerať pre ľudstvo vo všeobecnosti?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozhovory s Nerudom 1, časť druhá

Nasleduje druhá časť schôdzky, ktorú nahrala s Dr. Nerudom 27. decembra 1997 novinárka Sarah. Prvú časť nájdete tu..., odporúčame takisto pozrieť Poznámky novinárky Anny tu...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

James: Otázky a odpovede 3, časť druhá

Po diskutovanej prvej časti nasleduje pokračovanie, ktorým sa dostaneme do prvej polovice týchto unikátnych otázok a odpovedí zozbieraných v priebehu rokov 2001-2003. Ich aktuálnosť je však práve v nadčasovosti tém. Čo odhalia odpovede 14-34?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Anatómia Individualizovaného Vedomia


Pridružené materiály z Komory 3 Hakomi CD

Hudba Komory 3 z HAKOMI lokality (free sample tu) je navrhnutá na to, aby stimulovala vaše praktizovanie dobrodružného zážitku a dodala odvahu, aby ste rozšírili a možno oživili svoje návyky z experimentovania ako spolupôsobiť so životom.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Súdržnosť Evolučného Vedomia

Pridružené materiály z HAKOMI Komôr 4-6

Hudba je jazyk, ktorý priamo odkazuje, čo nemôže byť povedané slovami. Keď sa stretávate s rytmom, melódiou, farbou zvuku, tónom, harmóniou – zložkami hudby – váš prvý inštinkt je vzdať sa ich reči. Prechádzate do tajuplného sveta ich tvorivej prítomnosti, kde môže byť postavený most a integrácia medzi týmito dvoma svetmi môže byť formovaná.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozhovory s Nerudom 2, časť prvá

Nasleduje schôdzka, ktorú som nahrala s Dr. Nerudom 28. decembra 1997. Dal mi povolenie, aby som nahrala jeho odpovede na moje otázky. Toto je prepis nahrávky. Bolo to jedno z piatich sedení, kedy som náš rozhovor zaznamenala na magnetofónový záznam. Snažila som sa prepísať záznam presne tak, ako je na páske. Neurobila som žiadne úpravy a snažila som sa použiť presné slová, frázy a gramatiku, ktorú doktor Neruda používal.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / publikovaný 25. októbra 2016

James: Otázky a odpovede 3, časť tretia

"Z fyzických materiálov Tvorcov Krídel (básne, hudba, filozofia, umenie, atď.), čo je najmocnejším katalyzátorom pre naše vedomie? Je to tiež prípad éterických verzií respektíve originálov, ktoré sídlia v Galaktických Podporných Zónach?"

Otázky 35-54...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozhovory s Nerudom 1, časť tretia

„Corteum pochádza z planéty vzdialenej 15.000 svetelných rokov a môžu cestovať na svoju planétu a späť v čase, v ktorom my cestujeme na Mesiac - ktorý je vzdialený iba 400.000 km. Čas, ani priestor nie je lineárny. Priestor je zakrivený, ako vaši fyzici v poslednej dobe informovali, ale môže byť umelo zakrivený premiestnením energetického poľa, ktoré spôsobí zrútenie priestoru a ilúzie vzdialenosti. Svetelné častice nepremiestňujú priestor a nespôsobujú jeho zrútenie, ale pohybujú sa priamočiaro priestorom, no sú formy elektromagnetickej energie, pomocou ktorých je toto možné uskutočňovať. A táto technológia umožňuje cestovanie priestorom - tiež medzi galaxiami - relatívne ľahko.“

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozhovory s Nerudom 1, časť prvá

Nasleduje schôdzka, ktorú som nahrala s Dr. Nerudom 27. decembra 1997. Dal mi svoje povolenie nahrať odpovede na moje otázky. Je to prvé zo štyroch interview, ktoré som bola schopná nahrať predtým, než odišiel, či zmizol. Zápis tohto interview je doslovným prepisom nahrávky. Neboli v ňom urobené žiadne úpravy a snažila som sa zachytiť presne slová a gramatiku, ktorú Dr. Neruda použil.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív