CD spôsobilo paniku na ministerstve obrany

Na slovenské ministerstvo obrany poštou dorazilo 25 podozrivých obálok formátu A4. Okrem iného smerovali aj do rúk ministra, štátneho tajomníka, či náčelníka generálneho štábu. Ako uviedli Aktuality.sk a TASR, k jednej z obálok bola dokonca privolaná chemická a zásahová jednotka OS SR, ako aj hasičský a záchranný zbor. Obálku okamžite zaistili a poslali na expertízu.

Prekvapenie nastalo pri otváraní obálok, keď sa ukázalo, že zásielky obsahujú okrem listu iba CD s informáciami o spoločenstve Vesmírní lidé. Hovorca rezortu Vladimír Gemela potvrdil, že kvôli tomuto „útoku” bolo zablokované internetové pripojenie ministerstva na neurčitý čas a bol tiež vydaný zákaz vkladať tieto kompaktné disky do počítačov kvôli podozreniu na prítomnosť vírusu. Nakoniec sa zistilo, že disky sú bez škodlivého materiálu, je na nich iba kópia internetových stránok vesmirni-lide.cz.

Živé.sk

CD od Vesmírní lidé – naozaj bez škodlivého materiálu?

Ten, kto vie podobné úlety brať s humorom, pôjde aj na vesmirnadrubez.cz a je nutné poznamenať, že vesmirnilide.cz si o takúto či podobnú paródiu už roky priam koledujú. Môžme však všetky stránky s tématikou mimozemských civilizácií a ich pôsobenia na našej planéte hádzať do jedného vreca?

Pozrime sa na “obsahovo podobnú” stránku www.figu.cz . Tu je úvodné prehlásenie:

Prohlašujeme, že tyto stránky jsou jedinými oficiálními překlady textů FIGU a Billyho E. A. Meiera do češtiny. Současně se distancujeme od informací a veřejné činnosti Iva Bendy a všech v budoucnosti, kteří budou tvrdit, že mají kontakt s Plejárany/Plejáďany. Dále se distancujeme od činnosti Františka Hladíka a ostatních, kteří zveřejňují či budou zveřejňovat informace týkající se Billyho a jeho díla svévolným způsobem, bez patřičného respektu k celé věci, případně bez autorizace od Billyho E. A. Meiera nebo skupiny FIGU.

Studijní skupina FIGU ČR


A ďalej sa tu dozvedáme naozaj zaujímavé informácie o pánovi Bendovi:

Dotaz z Čech

Jistý Ivo Benda očividně užívá Billyho obrázky a materiály, které zveřejňuje na internetu a v knihách. Navíc tvrdí, že je znovuzrozením Aštara Šerana (Ashtara Sherana) a je v kontaktu s Plejáranem Ptaahem. Má tento Benda Billyho povolení, aby užíval jeho materiál, a souhlasí to s tím znovuzrozením, a že má kontakt s Ptaahem?
T.U. / Čechy

Odpověď:
Celkově vzato, ohledně Iva Bendy se jedná o široce rozsáhlé šálení, neboť nemá ani povolení, aby používal můj materiál, ani nesouhlasí to, že je znovuzrozením Aštara Šerana nebo že by měl mít kontakt s Ptaahem. K tomu můj rozhovor s Ptaahem v této věci z 29. srpna, 2002:

Billy:
Pak jedna další otázka: V Čechách působí jistý Ivo Benda, který – jak mi bylo oznámeno – na Internetu a v knihách nakládá s mými fotkami a spisy, vlastně se vším mým materiálem, a také tvrdí, že je znovuzrození Aštara Šerana a je v kontaktu s tebou. Nyní ale vím, že všechna tato tvrzení spočívají na šálení, neboť zaprvé nemáš – kromě mě – kontakt s žádným jiným pozemšťanem. A za druhé nemůže být forma ducha Aštara Šerana reinkarnována do nějakého pozemského člověka, protože tato osoba přece přišla před několika lety o život v DAL-Vesmíru, a proto se jeho forma ducha již nemůže navrátit znovuzrozením zpět do našeho DERN-Vesmíru.

Ptaah:
Situace ve všech věcech je tak jak říkáš. A zcela jasně chci vyjádřit, že s tímto mužem nejsem v žádném případě v kontaktu, a že všechna jeho tohoto se týkající tvrzení neodpovídají pravdě. Ty víš, že v každém vztahu jsi naše jediná kontaktní osoba na Zemi, tedy jak v telepatickém, tak i fyzickém nebo jakémkoliv dalším ohledu. Také tvrzení tohoto muže ohledně jeho údajného znovuzrození jako Aštar Šeran jsou pouze nepravdy. Více by nemělo v této věci být k vysvětlení, kromě toho, že nám jsou jeho šálení, jak jeho intriky velmi neškodným způsobem nazýváš, velmi dobře známy.

Billy

(Informace z FIGU Bulletinu č. 42; uveřejněný dne 28.1.2003)

http://cz.figu.org ©

Tiež ste sa začítali do textov uverejnených na FIGU.cz? Už sú mi veci jasnejšie a tiež otázka zdroja “inšpirácie” pána Bendu. I keď ju silno pokrivuje a veľmi mierne povedané “zindividualizuváva”.
Čo tak čerpať radšej zo zjavne pôvodného zdroja?
Za prečítanie to stojí, čo poviete?Článok je v sekcií - Aktuálne / V skratke