Kozmická bitka nad Uralom

V západnej Európe i v oboch Amerikách existujú stovky organizácií, klubov a združení, ktoré sa Zaoberajú fenoménom UFO. O pozorovanie neidentifikovaných lietajúcich objektov sa dnes zaujímajú desiatky miliónov ľudí na svete.Vďaka sústavnej práci spomínaných klubov verejnosť dostáva množstvo údajov o stretnutiach kozmitov s obyvateľmi Zeme. Je zaujímavé, že v posledných dvadsiatich rokoch počet správ o takýchto kontaktoch sa podľa odborníkov stridsaťnásobil.

Čo vyplýva z kontaktov s UFO?
Predovšetkým fakt, že nás ľudí už státisíce rokov sleduje mimozemská inteligencia, ktorá je na takom vysokom stupni vývoja, o akom sa nám zatiaľ ani nesníva. Vyzerá to tak, akoby ľudská rasa bola pestovaná a pripravovaná pre akýsi nám zatiaľ ešte neznámy cieľ. Je to naozaj tak? Aký je „ich" vzťah k nám? Ide skutočne o predstaviteľov nejakej „vyššej rasy", ktorá v nás vidí iba akési „chovné zvieratá"? Sú „oni" podľa našich kritérií „dobrí" alebo „zlí"?

Pravda je dobre strážená
Tieto otázky zostávajú zatiaľ bez odpovede, pretože pravda o tých, čo prichádzajú z iných planét, je veľmi dobre strážená. Napríklad vláda Spojených štátov urobila všetko, aby utajila dva prípady havárie kozmických lodí v Soccoro a v Roswelli, v štáte Nevada... Tieto dve miesta však nie sú na Zemi jediné, kde došlo k takejto havárii: v roku 1986 zaznamenali haváriu UFO v blízkosti Vladivostoku a ďalší objekt havaroval pri náraze o vrcholec hory v Dalniegorsku. Analýzy zvyškov druhého objektu ukázali, že technológie, ktoré boli použité na jeho stavbu, sú pre nás absolútne nepochopiteľné. Ukázalo sa napríklad, že zliatina kovu, z ktorého bol plášť objektu, obsahuje 32 percent kovového sodíka a 11 percent železa, ale aj ťažko rozpustné kovy, ako je volfrám, chróm a ďalšie. Najzaujímavejšie je, že súčasťou zliatiny boli aj organické molekuly. Akoby zliatina mnohých kovov bola živá... V USA našli ufonautov, ktorých telá boli akoby zrastené s konštrukciou lietajúceho objektu. Spájali sa s ním nepochopiteľným spôsobom, akoby išlo o živých automatických pilotov, prispôsobených k takmer večným letom v kozmickou priestore. Títo zmechanizovaní piloti bol zrastení s riadiacimi systémami cez rukavice a obuv, ktoré boli súčasťou ich tie a mechanických prístrojov. Navyše ich hlavy a mozgy boli zrastené s vývodmi riadiacich zariadení. Aby to bolo ešte záhadnejšie, v ich tele nebol tráviaci systém, ale akési „náhradné" systémy, slúžiace n konzervovanie celého zariadenia.

Nie sú jediní medzi nami
Dnes je zrejmé, že tí, ktorí sa ľuďom dostali „do rúk", nie sú jedinými kozmitmi, ktorí prichádzajú na našu planétu. O tom, že sme už oddávna navštevovaní z hlbín kozmu, môže svedčiť skutočnosť, že v telách mnohých ľudí sa našli záhadné implantáty. Tieto miniatúrne zariadenia slúžia na získavanie informácií, ale aj na riadenie psychiky nositeľa. Tí, čo majú implantáty, zvyčajne o nich nič nevedia. Na nedávnom kongrese v Nitre mi túto skutočnosť potvrdili liečiteľky, ktoré takéto implantáty našli v tele pacientov.
Tajné výskumné stredisko Napriek tomu, že rôzne správy o UFO sú starostlivo utajované, verejnosť sa občas dozvie priam senzačné veci. Tie sú však následne spochybňované a označované ako výmysly chorých mozgov. Pravda, nie všetky tieto správy možno hádzať do jedného vreca. Riaditeľ výskumu v ukrajinskom ufologickom združení Anatol Anfalov prezradil prísne strážené tajomstvo. Dňa 16. septembra 1989 v blízkosti mesta Perm na Urale došlo k vzdušnému boju medzi šiestimi striebornými, lesklými objektmi UFO
a zlatozeleným objektom. Všetky objekty mali priemer okolo 20 metrov. Po polhodinovej výmene „striel" zlatozelený objekt čiastočne explodoval s takou silou, že v mnohých domoch v Perme vyleteli okná. Poškodený objekt padol do lesa, kde ho našla armáda. Previezli ho do hangáru č. 18 v blízkosti Permu, kde je tajné výskumné stredisko bývalej sovietskej, dnes ruskej armády. Objekt skúmali ruskí výskumníci.
Nezvyčajný trojuholníkOkolie mesta Perm, Siktivaru a Kirova vytvára nezvyčajný trojuholník M. Oblasť siaha až po južný Ural a dochádza tam k podobným udalostiam, ako v slávnom Bermudskom trojuholníku v blízkosti Mexického zálivu. Nad touto oblasťou miznú lietadlá a objavujú sa iné, nevedno odkiaľ, ktoré by mali byť v danej chvíli vzdialené stovky kilometrov. Ďalším fenoménom oblasti je, že chorí ľudia náhle vyzdravejú. Objekty UFO tam vídať niekoľkokrát za deň...

Čo na to kontaktéri?
Každý má iné skúsenosti, ale mnohé sa zhodujú. Napríklad známa poľská kontaktérka Barbara Marciniaková predpokladá, že na Zemi ide o kozmicko-mediálnu vojnu o duše. Lebo popri príťažlivom mediálnom obraze kozmitov existuje aj iný, ktorý vzbudzuje v ľudskej mysli podozrenie a dokonca nechuť voči nim a všetkému paranormálnemu. Najväčším predstaviteľom tohto smeru je Chris Carter, tvorca seriálu Akty X, Millenium a iných trilerov, ktoré prikrmujú náš strach. Dokonca aj Géne Roddenbbery, ktorý je naklonený kozmickej spolupráci, vo svojom poslednom projekte vytvoril sériu Zem: Posledný stret (Earth: Final Conflict), v ktorej sa hovorí o nekrvavom podmanení našej planéty Taelonmi, mimozemšťanmi,ktorí používajú biopočítače a „živú technológiu".

Kozmiti vsadili na deti?
Treba si položiť otázku, do akej miery masová kultúra ovplyvňuje našu myseľ a či pri objavení sa mimozemšťanov zdvihneme ruku v indiánskom geste na uvítanie so slovami „Ži dlho a šťastne" (tradičný pozdrav kozmickej rasy mudrcov obývajúcich planétu Vulkán), alebo pri pokuse o kontakt odpovieme dávkou z lasera. Zdá sa, že v súčasnosti si kozmické civilizácie uvedomili, že dospelí sú pre ne „stratené pokolenie", vsadili na mladších a rozhodli sa pre „kozmické vzdelávanie ľudstva" prostredníctvom detí, ktoré sú najprístupnejšie sugesciám. Príkladom takéhoto prístupu môže byť hoci teletubit, milučký „plyšiak" s televízorkami v brušku. Keby na Zemi pristáli kozmiti pripomínajúci teletubitov, súčasné pokolenie detí, ktoré ich „pozná" z televízie, by ich prijalo s otvorenou náručou ako starých dobrých známych.Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / UFO