Hlasy,ktoré nemožno nepočúvať

V tomto článku pokračujeme vo výpovediach odborníkov z rôznych oblastí, ktorí zastávali významné funkcie vo vede a armáde. Svoje informácie oznámili svetu vo washingtonskom Národnom tlačovom klube pred rokom v rámci tzv. projektu Odhalenia (Disclosure).

Cieľom projektu je úplné ~ zverejnenie faktov o UFO, mimozemšťanoch, energii "zadarmo" Vojenskí, spravodajskí odborníci, svedkovia fenoménu UFO, z ktorých mnohí pracovali na prísne utajovaných projektoch súvisiacich s mimozemšťanmi, žiadajú zverejniť pravdu o vesmíre, mimozemských civilizáciách, lacnej energii. Tieto mimoriadne dôveryhodné osoby potvrdzujú, že už roky trvá výskum udalostí súvisiacich s javom UFO. Na Zem boli stiahnuté a preskúmané objekty mimozemského pôvodu, ktoré priniesli svoje plody. Havarovaných kozmických lodí bolo viacero.

Jedným z prvých astronautov bol Gordon Cooper, ktorý sa zúčastnil programu Mercury 7, a posledný Američan, ktorý letel do kozmu. Bol svedkom preletu záhadných objektov nad Nemeckom. Objekty manévrovali tak, ako by to žiadne vojenské lietadlo nedokázalo. Cítil, že tieto objekty musia byť pod kontrolou inteligentných bytostí, ktoré sa museli medzi sebou dorozumievať, o čom svedčilo manévrovanie, ktoré vykonávali. Inokedy, počas filmovania pristátia konvenčného lietadla, tesne nad Cooperovou hlavou preletel lietajúci tanier a pristál pred ním na dne vyschnutého jazera. Celá udalosť bola nafilmovaná vrátane podrobností približovania. Film poslali do Washingtonu a všetky stopy po ňom sa stratili.

Vedec doktor B.

Doktor B. je vedec inžinier, ktorý celý život strávil supertajnými výskumami. Istý čas pracoval na projektoch týkajúcich sa antigravitácie, chemického boja, obrannej telemetrii a telekomunikácii, vysokoenergetických laserových systémoch umiestnených v kozmickom priestore, ako aj na technológii s využitím elektromagnetických impulzov. Doktorovi B. je známy fakt, že určité skupiny úspešne využívali systémy umiestnené v kozmickom priestore na zostreľovanie mimozemských kozmických lodí s posádkou. Najmenej raz osobne videl mimozemskou kozmickú loď.

Doktorka Rosinová

Doktorka Carol Rosinová bola prvou ženou manažérkou firmy Fairchild Industries a tlačovou hovorkyňou Wernera von Brauna v posledných rokoch jeho života. Bola aj zakladateľkou Inštitútu pre bezpečnosť a spoluprácu v kozmickom priestore so sídlom vo Washingtone a veľakrát vystúpila pred kongresom na tému kozmických zbraní. Von Braun prezradil doktorke Rosinovej činitele opodstatňujúce vlastnenie kozmických zbraní. Po prvé vzhľadom na reči o ohrození zo strany Ruska, po druhé ohrozenie zo strany teroristov, po tretie ohrozenie asteroidmi a po štvrté ohrozenie zo strany mimozemských bytostí. Doktorka Rosinová sa v 70. rokoch zúčastnila na stretnutí, na ktorom bol určený scenár vojny v Perzskom zálive, predpokladanej na deväťdesiate roky.

Generálmajor Alexejev

Generálmajor Vasilij Alexejev z Centra kozmického spojenia v Rusku, ruské vojenské letectvo, je považovaný za jedného z najlepšie informovaných ruských generálov. Tvrdí, že ak sú kozmické civilizácie schopné prekonať obrovské vzdialenosti, znamená to, že sú veľmi vyspelé. Ak je to tak, musia mať záujem na normálnych medziľudských vzťahoch, na konštruktívnom, nie deštruktívnom konaní. Hovorí, že ak sa pozrieme na vývoj našej civilizácie, zistíme, že je to príbeh o sebazničení, vraždách a záhube rudí. Je presvedčený, že pokročilé civilizácie nemôžu tolerovať taký stav, pretože životu pripisujú celkom iný zmysel a význam a chápu ho v oveľa širšom kontexte. Generálmajor Alexejev pozná správy očitých svedkov, opisujúcich nezvyčajné objekty, ktoré boli podrobne zdokumentované. Celú záležitosť už dávno skúma armáda a akadémia vied. Dokonca personál jadrových elektrární sa naučil vyvolávať situácie, ktoré vedú k objaveniu sa UFO. Počas týchto privolaných "kontaktov" namieria zbraň na UFO, ktoré na túto situáciu odpovedá sploštením sa. V prípade,ku ktorému došlo neďaleko Moskvy, dôstojník, ktorý sa nachádzal v blízkosti pristátia UFO, dostal telepatické pozvanie od mimozemskej posádky, aby navštívil ich loď...

Kapitán Bill Uhouse

Bill Uhouse, Vojenské námorníctvo Spojených štátov, slúžil vyše desať rokov ako pilot vojenských lietadiel a štyri roky vo vzdušných silách Spojených štátov na základni Wright Petterson ako pilot zalietavač experimentálnych vzdušných plavidiel. Ďalších tridsať rokov pracoval ako inžinier antigravitačného pohonu na simulátoroch letu a skutočných lietajúcich diskoch pre sektor obrany. Kapitán Uhouse priznal, že prvý disk, ktorý testovali, bol kópiou lode mimozemšťanov, ktorá havarovala v Arizone v roku 1958. Tvrdí, že mimozemšťania darovali vláde USA lietajúci objekt, ktorý umiestnili v sfére 51, ktorá sa vtedy začala stavať. Štyri bytosti, ktoré boli v objekte, previezli do Los Alamos. Špecialitou Uhousea bol riadiaci pult a jeho prístroje. Chápe podstatu gravitačného poľa a vie, čo je nutné urobiť, aby ľudia zniesli antigravitáciu. Tvrdí, že veľakrát sa stretol s mimozemskými bytosťami, ktoré pomáhali fyzikom a inžinierom ovládnuť konštrukciu a zásady činnosti lietajúceho plavidlá.Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / UFO