25 najčítanejších článkov

1.) Templári, Slobodomurári, Ilumináti, NWO - minulosť a súčasnosť - 162424x čítaný
Bratia a majstri templárski, ktorí všade prenikali a bohatli zlatom, striebrom i vôbec majetkom, no ktorí si aj vznešene počínali, kde ste, čo sa s vami stalo?
2.) Čarodejník Nikola Tesla - 88383x čítaný
Patril k záhadným vedcom, ale oveľa záhadnejšie sú jeho objavy. Obdivovaný i zaznávaný, ďaleko predstihoval svoju dobu.Existuje hypotéza, podľa ktorej tzv. tunguzskú katastrofu (1908) spôso­bil Nikola Tesla. K tajomnej explózii v ruskej tajge došlo následkom odoslania energie na diaľku, k čomu použili (údajne) vysielač vo Wardenclyffe... V liste redakcii New York Times v apríli 1908 Tesla napísal, že v budúcnosti armá­da použije elektrické vlny a že to môže byť účinný nástroj deštrukcie. O deväť dní neskôr ruskou tajgou otriasol nepredstavi­teľný výbuch (1- až 2- tisíckrát prevyšu­júci silu bomby zhodenej na Hirošimu Američanmi). Riaditeľ parížskeho astro­nomického observatória na schôdzi Francúzskej akadémie vied potom povedal, že v Bordeaux bolo deň po výbuchu tak jasno, že ešte o 22.00 hodine sa bez pro­blémov dali čítať noviny. Ale nie o tom je tento článok.

Nikola Tesla, ktorého vynálezy fascinujú ľudí, ktorí by dnes mohli byť jeho vnukmi, bol nezvyčajný muž. Niektorí ľudia v Ame­rike dokonca vážne tvrdia, že to bol mimo­zemšťan. Fakt je, že bol veľmi zvláštny. Mal napríklad taký jemný sluch, že vnímal tikanie hodín cez niekoľko izieb, mal vízie, kreslil autá poháňané elektrinou. Bol schopný vidieť veci dlho predtým, ako sa stali. Sám o sebe tvrdil, že je médiom.
3.) Zakázaná archeológia alebo zaujímavé nálezy - 80044x čítaný
Po celom svete v skalách, lomoch a všade tam, kde ľudia dolujú a kopú sa našli záhadné predmety, ktoré tam, podľa našich zakorenených predstavách o vzniku prvého človeka na Zemi, nemajú byť. Už v 16. storočí objavili Španieli v strieborných doloch v Peru 18 cm dlhý "klinec" celkom zarastený v rude a viditeľne železný alebo oceľový, napriek tomu že prítomnosť železa v strieborných rudách je značne nepravdepodobná19. V škótskych uhoľných žilách boli taktiež nájdené kovové predmety, ktorých prírodný vznik si nedokážeme na úrovni dnešných znalostí predstaviť. Ako sa mohli tieto a iné predmety, o ktorých bude ešte reč, dostať do geologických vrstiev, ktoré sú podľa našich predstáv vyhradené len pozostatkom dinosaurov a iných pravekých tvorov len nie určite ľudským? Na túto otázku existujú celkom štyri odpovede a je len na samotnom človeku, ktorá ho najviac uspokojí
4.) Bytosť, ktorá nás nikdy neopúšťa - 73768x čítaný
Náš anjel strážny...Sú ustavične s nami. Aby nám však mohli účinne pomáhať, musia mať ,,náš súhlas", čo znamená, že ich o to máme žiadať. V druhý októbrový deň majú anjeli strážcovia svoj sviatok. Kedysi práve v ten deň krstili deti neznámych rodičov, dávajúc im mená nebeských patrónov.
5.) Chemtrails : Potlačování lidské evoluce - 72562x čítaný
Autor monitoroval situaci kolem chemtrails poslední rok a půl, ale zdráhal se o tom napsat článek, dokud nebude mít pohromadě adekvátní data a životaschopnou teorii, která by byla jak originální tak více objasňující než jakákoliv stávající. Tato teorie postavená jak na rozporech tak pozitivních důkazech. Jinými slovy existuje, protože jiná vysvětlení nejsou udržitelná. To co je nemožné, je eliminováno, a to co zůstane, bez ohledu na to, jak je to nepravděpodobné, musí být blízko pravdy. V tomto článku budou poskytnuty odkazy na vzorky jako pozitivní důkaz, a sporné důkazy budou shrnuty pod tím. Mějte na paměti, že odkazované vzorky jsou pouze vzorky, a ne to, na čem tento článek stojí.
6.) Dočkáme sa Nibiru? - 69067x čítaný
Má naša slnečná sústava desiatu planétu s nesmierne dlhou elipsovitou orbitou, o ktorej existencii písali už Sumeri? Ak áno, skrýva sa ešte stále vo vzdialených priestoroch vesmíru?
7.) Diagnóza : Indigo! - 61067x čítaný
Prekvapuje vás vaše dieťa dnes a denne niečím zvláštnym? Zdá sa vám príliš múdre, zaťaté, zasnené, buričské a spurné... proste iné? Potom najskôr máte doma to, čomu sa hovorí indigové dieťa.
8.) Každý má svoje tretie oko - 57334x čítaný
Legendy hovoria, že kedysi dávno mal každý človek otvorené tzv. tretie oko.Navyše, bolo viditeľné a spočívalo uprostred obočia, pri koreni nosa. Každý z nás má tretie oko, ale málokto ho dokáže využívať.
9.) Smrť nie je záhuba - 55058x čítaný
Budhisti, ale aj kresťania, jogíni a mnohí iní učia, že je jednou z foriem energie a tá sa nestráca, iba mení. Tak ako sa z vajíčok motýľa vyliahne húsenica, ktorá sa neskôr zakuklí, aby umocnila znova zrod motýľa...
10.) Smrťou život pokračuje - 52869x čítaný
Smrť je bránou do nového života, iného "tela", cestou k šťastiu duše. Kresťanská tradícia nás nenecháva v pochybnostiach: smrť je čosi konečné. Národy Východu však vedia, že smrť je len "zmenou šatu" a že sa znova vraciame na Zem v novom tele. 0 tom sú presvedčení aj mystici všetkých čias...
Tibetskí lámovia, ktorí bežne dokážu vystúpiť zo svojho tela, to vedia celkom iste...
11.) Duch doby - 48781x čítaný
Takmer dvojhodinový unikátny dokument, ktorý odkrýva súvislosti náboženstiev, 11. septembra, finančných korporácií a ľudí, disponujúcimi určitým skrytým poznaním, nedostupným širokým masám verejnosti, ktorá žije v iluzórnom svete, honosne nazývanom "realita života". S českými titulkami.
12.) Nibiru a Tiamat - 45101x čítaný
Podľa niektorých zdrojov skutočne existovali podľa iných je to iba mýtus. Napriek tomu veľa teoretikov a konšpirantov veria, ba dokonca sú si istí, že tieto dve planéty kedysi skutočne existovali.
13.) Bermudský trojuholník stále funguje - 45008x čítaný
Medzi ostrovmi Bimini, Andros a Miami na Floride sa nachádza tzv. Bermudský trojuholník, v ktorom už roky miznú lode i lietadlá. Prečo to tak je, o tom dnes existuje viacero hypotéz.V oblasti Bermudského trojuholníka sa skutočne dejú nezvyčajné veci. Okrem už neraz opísaných zmiznutí lietadiel a lodí (nejedna sa dokonca potopila za pár sekúnd pred očami svedkov) sa v tejto oblasti objavuje hmla, ktorá vystupuje akoby odnikadiaľ. Napríklad pri ostrove Examas kapitán lode Good News zaznamenal objavenie sa takejto hmly. Obklopila loď a "ťahala" ju dozadu. Našťastie lodné motory boli natoľko silné, že kapitánovi sa podarilo loď "vytrhnúť" z tohto čudného miesta. Americké lietadlo P-47 už také šťastie nemalo, keď sa ocitlo v podobnej hmle: za pár sekúnd zmizlo. Dva ťažké bombardéry, ktoré sa vydali hľadať ho, sa už na základňu nevrátili... Nezostáva však len pri záhadných zmiznutiach, tajomnej hmle či svetlách objavujúcich sa spod hladiny mora. V Bermudskom trojuholníku dochádza aj k telepatickým javom, odkazom, ktoré občas preberú rádiostanice. Známy je prípad rádiooperátora Francisa Wagnera, ktorý počas druhej svetovej vojny lietal na vojenských lietadlách a z každého stretu vyšiel bez následkov. Hovoril, že v oblasti Bermudského trojuholníka zachytáva signály vystríhajúce ho pred nebezpečenstvom a zároveň inštrukcie, čomu a ako uniknúť. V niektorých situáciách označovali jeho počínanie ako iracionálne, napríklad keď ignoroval nebezpečenstvo a príkazy svojho nadriadeného vyslať signál SOS. Pokojne začal pristávať na letisku, o existencii ktorého nevedel a nemal právo vedieť...
14.) Akiane Kramarik - 44626x čítaný
Niekto hovorí o fenoméne, niekto o premyslenej kampani. No a ten, kto jej obrazy videl aj srdcom, väčšinou ostane dosť dlho ticho. Prečo je to tak? Akiane je totiž ozajstná Indigo!
15.) Nikola Tesla - slovanský génius - 43499x čítaný
Tesla sa podľa legendy údajne narodil práve počas veľkej elektrickej búrky - srbskej rodine, v dedinke Smiljan v blízkosti Gospiča, na území dnešného Chorvátska. Pokrstil ho srbský ortodoxný pop Toma Oklobdžija, jeho otcom bol reverend Milutin Tesla, kňaz metropolita Sremski Karlovec a matka Duka Mandičová bola takisto dcérou srbského kňaza. Tesla ako dieťa usilovne čítal všetky prístupné knihy, aj filozofické a náboženské, a už počas detstva mal vidiny a riešenia rôznych technických problémov sa mu často objavovali v mysli práve v takých stavoch.
16.) Záhada mise Apollo 20 - 41764x čítaný
Tiež občas zájdete na Wikipédiu? Američania pristáli na Mesiaci? zabudnite - V NASA se ztratily nahrávky Armstrongova přistání na Měsíci - Již se našli?!Posledná misia Apollo 17. Zabudnite!
17.) Najzáhadnejší ľud Európy - 41481x čítaný
Každý Indián, Ind či Tibeťan sa tu cíti ako doma. Ktovie prečo? Existuje azda medzi nami nejaké prepojenie, dávne spoločné duchovné poznanie? Ktovie...
18.) Vynálezy umožňujúce získať energiu zadarmo - 40926x čítaný
Je známe, že v dobre chránených sejfoch spočíva veľa vynálezov, ktoré by mohli zmeniť svet,keby nešlo o peniaze.Je všeobecne známe, že pozemské zásoby uhlia, plynu, ropy sa vyčerpávajú. Predstavme si, že autá nebudú mat na čo jazdiť, fabriky prestanú vyrábať a elektrárne dodávať energiu. Keby sme boli bez elektriny čo len krátky čas, naša civilizácia by skolabovala, nastal by chaos a začal by boj o prežitie. Veď si len spomeňme, čo sa dialo v USA, keď počasie spôsobilo, že na pár dní boli celé oblasti bez elektriny...
19.) Čo skrýva NASA? - 40133x čítaný
Každému, aj tomu najzarytejšiemu skeptikovi musí byť zjavné, že v tom obrovskom nekonečnom vesmíre nemôže byť civilizácia na Zemi jediná. Spornou otázkou však zostáva návšteva mimozemšťanov.
20.) Tajná válka Británie v Antarktidě 3 - 40006x čítaný
Na konci 2. světové války Británie vyslala tajnou misi, aby prozkoumala anomální aktivity nedaleko tajné základny v Zemi královny Maud na východě Antarktidy a vyhledala a zničila podzemní nacistický ráj.

Část 3 / 3
21.) Mayská proroctví - 36135x čítaný
Vcelku bez zvláštního zájmu byla přijata publikace Adriana G. Gilberta a Maurice M. Cotterella "Mayská proroctví. Odkrývání tajemství ztracené civilizace." (1) Snad je to nešťastně zvoleným názvem, který ke své škodě zakrývá množství precizně propracovaných otázek.
22.) Zanechalo záhadné kruhy v poli UFO? - 35860x čítaný
Záhadných päť obrovských kruhov v obilí našli traja chlapci na poli pri dedine Húl v okrese Nové Zámky ktoré, boli urobené v noci z 21.06 na 22.06 2008. Z toho, čo uvideli, zostali poriadne zaskočení. Ľudia si myslia, že ich tu urobilo UFO. Okrem presných kruhov nebolo na okolí vidieť žiadne ľudské stopy.
23.) Zjavenia Panny Márie guadalupskej (Mexiko 1531) - 35766x čítaný
Význam takzvaných „zjavení Panny Márie" pre hypotézu historických i súčasných zásahov mimozemských inteligencií do ľudských dejín bol už rozoberaný na inom mieste ako aj v monografii zostavovateľa . Najmä zjavenia vo Fatime so svojimi objektívne vnímateľnými sekundárnymi úkazmi ako „svetelné lietadlo", hrmenie, svetelné záblesky, elektrostatické výboje, pohybujúce sa „hviezdy", padajúce kvety rozplývajúce sa pri dotyku so zemou, medikamentózna manipulácia vizionárskych detí a rotujúce, ako strieborný kotúč opisované „slnko" naznačujú zjavné paralely so súčasným fenoménom UFO. Postava samotnej Márie by sa dala podľa tohto vzoru definovať ako „objektívna", to značí, ako vyspelou technológiou v momente a pre moment zjavenia vyprodukovaná virtuálna projekcia, ktorá je opticky, akusticky a/alebo psychicky vnímateľná, javí sa trojrozmerne a pôsobí na okolie. To isté platí aj pre iné zjavenia, napríklad v He-roldsbachu , Montichiari alebo v súčasnosti v Medžugorí. Táto interpretácia je v súlade s hypotézou priepustného embarga Jamesa Deardorffa , ako aj s hypotézou mimikry (pozri aj nasledujúcu kapitolu v tejto knihe) a môže byť považovaná za spôsob komunikácie mimozemských inteligencií s nami . Prvé úvahy z tohto hľadiska vyslovil Erich von Däniken už pred vyše pätnástimi rokmi . Ďalší prípad, ktorý budeme na nasledujúcich stránkach skúmať podrobnejšie, je zjavenie v mexickom Guadalupe z roku 1531. Jeho zvláštnosť vyplýva z okolnosti, že je dosiaľ jediné, z ktorého sa zachoval istý artefakt. Na tento aspekt, dôležitý pre hypotézy paleo-SETI, prvý upozornil Rudolf Eckhardt .

24.) Diamantová voda - (danajský) dar naší Zemi - 35496x čítaný
Už jste někdy slyšeli o Diamantové vodě a užíváte ji, nebo jste se s ní zatím nesetkali? Pokud ne, přinášíme vám zajímavé a důležité informace o této téměř zázračné, chuťově lahodné a průzračně čisté tekutině. Vzniká speciální technologií a je donekonečna reprodukovatelná. Protože jsme diamantovou vodu před několika měsíci sami obdrželi a od té doby ji stále užíváme, získali jsme cenné zkušenosti o jejích léčivých účincích a všestranném využití.
Komentářem opatřil Ladislav Kopecký
25.) Francúzsko - Akty X zbavené tajomstva - 34279x čítaný
Mimozemšťania sú tu! Odkedy americké médiá rozšírili správy o tom, že ľudia pozorovali na oblohe lietajúce taniere, veľa ráz sa takýto titulok objavil v novinách. Vlády sveta jednohlasne tvrdia, že toto je úplný nezmysel. Pritom venujú do výskumu UFO miliardy. Dosiaľ len jedna z nich – francúzska bola ochotná svoje ,,akty X“ zverejniť.