Registrácia nového užívateľa - skúšobná prevádzka

Ako sú chránené moje osobné údaje?
Uchovávame o Vašej identite iba najnútnejšie informácie - nick, heslo, mail. Heslo sa nachádza vo forme SHA1 hashu, nie je teda možné prezerať si Vaše heslá, keďže aj 4 miestne heslo je uchovávane vo forme niekoľko desiatok dlhého reťazca písmen a čísel. Pri porovnávaní zadaných hesiel (napríklad pri prihlásení sa) sa musí Vami zadané heslo prekonvertovať do SHA1 hashu, a až ten sa následne porovnáva s uloženým hashom, takže sa nepracuje s Vašimi čistým heslami, avšak s ich hashmi. Aj v prípade úniku hesiel pri veľmi nečakanej situácií je Vaše heslo chránené, útočník aj keď získa hash Vášho hesla, hash sám o sebe je nepoužiteľný.

Registračné údaje

Prihlasovacie meno
Prihlasovacie meno sa väčšinou volí také, ktoré používate na internete ako súčasť svojej identity.

Heslo
Heslo musí mať minimálne 4 znaky, ideálne heslo je kombináciou náhodných znakov a čísel. Vyvarujte sa ľahko zneužiteľným heslám vo forme Vášho dátumu narodenia, Vášho mena, mena svojich domácich miláčikov, a podobne.

Zopakujte heslo
Zopakujte vyššie uvedené heslo. Táto kontrola slúži proti zle zadanému heslu - v poli pre zadávanie hesla sa zobrazujú hviezdičky ako ochrana proti odpozorovaniu hesla ľudmi stojacimi za Vami. Keďže pri zadávaní hesla sa môžete pochybiť, v prípade nezhody hesiel v oboch poliach musíte heslo zadať znovu.

Kontaktný email
Kontaktný email, ktorý budete používať v spojitosti s našimi službami. Email nikomu neposkytujeme, slúži iba ako komunikačný kanál s užívateľmi.

Koľko je 10 plus 5?
Vypočítajte príklad 10+5, výsledok zadajte do poľa. Toto pole slúži ako ochrana proti reklamným botom na internete. Za trpezlivosť Vám ďakujeme.