Hľadáme ľudí do teamu

Ak chcete spolupracovať pri vytvráraní našich stránok formou pridávania článkov, obrázkov, videií, tak čítajte ďalej

Hľadáme ľudí do teamu, keďže hlava tohoto projektu Ladislav Mitana (Slavko (SuperUser)) nemá čas na venovanie sa stránkam,a ja (Axis [ADMIN]) zodpovedám za technické stránky webu,a týmito záhadami som sa začal venovať len prednedávnom,bolo by odomňa nezodpovedné aby som vyberal články a fotografie,keďže som sa len o toto začal zaujímať.
Takže k veci - hľadáme ľudí ktorí sa venujú tejto oblasti "vedy", ľudí ktorí budú chcieť sa podeliť s ľuďmi o články, obrázky, videá. Týmto vôbec sa do ničoho nezaväzujete, nemusíte pravidelne prispievať, a nemusíte byť autorom článkov, ktoré budete uverejňovať. Pokiaľ nieste autorom, statčí do textu pridať zdroj, a autora článku.

Sú dve možnosti prispievania -

1. Budete nepravidelne prispievať obsahom, tak vám statčí sa registrovať ako obyčajný používateľ, avšak s tým že keď odošlete článok, tak nebude hneď uverejnený, ale dostane sa do fronty adminovi, ktorý si ho najskôr prečíta,a až on rozhodne či je vhodný na uverejnenie.

2. Budete pravidlne prispievať (vätším počtom článkov), tak mi napíšte mail na axis@atlas.sk , napíšte do mailu či máte nejaké stránky (vôbec niesú nútnosťou), a vlastne podstatnú vec - že chcete pravidlne prispievať článkami :) , tým pádom vám pridelím práva Super Usera, takže články budú uverejňované bez kontroly admina

A pýtate sa čo za to? Odpoveď je jednoduchá - iba dobrý pocit z toho, že ste sa podelili o kvalitný obsah s ostatnými ľudmi.

Pre tých čo píšu vlastné články - ak sa bude váš článok páčiť vydavaťeľovi WM Magazínu, tak sa môže Váš článok objaviť vo WM Magazíne, momentálne WMM bude vydávať článok Violy Košáriovej - Starodávne pyramídy boli z betónu ktorý vyjde v 44. čísle WM Magazínu, ktorý bude na stánkoch o mesiac, v septembri.Článok je v sekcií - Aktuálne / Oznamy