Tiché zbraně pro klidné války 2

Pripomeňme si, že nasledujúca záverečná časť je dokumentom, ktorý v originály nesie názov Silent Weapons for Quiet Wars, a je na ňom uvedený dátum máj 1979, bol 7. júla 1986 nájdený v kopírke IBM, ktorá bola kúpená pri odpredaji nadbytočných zariadení. Podľa M. W. Coopera sa táto príručka týka vyhlásenia vojny ľudu Ameriky Iluminátmi, ktoré bolo formulované Politickým výborom Bilderbergskej skupiny behom jej prvého stretnutia v roku 1954.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozmach biometrického průmyslu

V nejbližší době lze očekávat velký rozmach biometrického průmyslu. Pravděpodobně budeme svědky rozmanitých důmyslných obchodních strategií uplatňovaných ve snaze získat vysoce lukrativní kontrakty v rámci Evropské unie.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Anonymita online a offline 1

V rámci série článkov si povieme niečo o komplexných možnostiach anonymity na online a offline. Prvý obsahuje všeobecné informácie o proxy serveroch a programoch, ktoré proxy využívajú. Druhý sa sústredí na anonymné online služby a anonymnú emailovú komunikáciu. V treťom si povieme v stručnosti niečo o bezpečnosti offline – vytváraní neviditeľných, kódovaných diskov v počítači, využívajúce vysoký stupeň ochrany svojich dokumentov.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Tiché zbraně pro klidné války 1

Následující dokument, který v originále nese název Silent Weapons for Quiet Wars, a je na něm uvedeno datum květen 1979, byl 7. července 1986 nalezen v kopírce IBM, která byla koupena při odprodeji nadbytečných zařízení. Podle M. W. Coopera se tato příručka týká vyhlášení války lidu Ameriky Ilumináty, které bylo formulováno Politickým výborem Bilderberské skupiny během jejího prvního setkání v roce 1954.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Anonymita online a offline 2

Druhá časť série článkov anonymity online a offline sa sústredí na online proxy servery, čiže stránky, ktoré ponúkajú anonymné surfovanie a tiež na zaujímavých mailových poskytovateľov.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Matrix

"Matrix je všade. Je to toto všetko okolo nás. Dokonca i tu na tomto mieste. Môžeš ho vidieť keď pozeráš von oknom alebo keď zapneš telku. Môžeš ho cítiť keď ideš do práce, keď ideš do kostola, keď platíš svoje dane. To je svet, ktorý bol postavený pred tvoje oči, aby ťa oslepil pred videním pravdy. Že si otrokom. Ako každý si bol narodený s vedomím. Narodený do väzenia, ktoré nemôžeš cítiť alebo ochutnať alebo sa ho dotknúť – do väzenia tvojho vedomia. Žiaľ Bohu, nikomu sa nedá povedať čo Matrix je – každý to musí uvidieť sám pre seba. Skúšam oslobodiť tvoje vedomie. Ale ja ti môžem len ukázať dvere. Ty si ten, kto má do nich vstúpiť..."/Morfeus - film Matrix/

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Komentár : Nebojte sa Visty!

Už to nemôžem všetko čítať .. To, ako sú ľudia zhrození z toho, čo prinesie nový systém Windows Vista .. To, ako ľudia plačú nad stratou súkromia .. Nemôžem sa pozerať ako ľudia na zvedavcovi.org hysterčia nad ochranami, HDMI, Blu-Ray, a spol. Ľudia, zobuďte sa, Vista neprinesie nič nové .. Všetko tu už máme .. Aj stratu akéhokoľvek súkromia ...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Mikročip 666

Jako inženýru-konstruktérovi mikročipů ve velké skupině specialistů se mi podařilo zúčastnit se práce na jednom projektu v městě Phoenix ve státu Arizona. Současně na tomto projektu pracovalo v Bostonu a taktéž v Hunfordu. Činili jsme experimenty s jednou ženou, v jejíž míše bylo implantováno několik mikročipů napojených radiosignálem.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Nové Windowsy jsou prošpikované trojskými koni americké státní bezpečnosti

Vyšlo najevo, že nechvalně známá americká šmírovací agentura NSA (National Security Agency) odpovědna za odposlechy a šťourání se v soukromí všech lidí na planetě, se spolupodílela na bezpečnostních řešeních nového operačního systému Windows VISTA.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Továrna na noční můry

Všichni víme, co je to strach. Každý z nás - ať už to bylo z jakýchkoli důvodů - prožil tenhle pocit čehosi záhadného kolem sebe. Strach jako cit pro to, co nás ohrožuje, se jako všechny vrozené emoce projevuje v nejrůznějších dimenzích a stupních.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Diamantová voda - (danajský) dar naší Zemi

Už jste někdy slyšeli o Diamantové vodě a užíváte ji, nebo jste se s ní zatím nesetkali? Pokud ne, přinášíme vám zajímavé a důležité informace o této téměř zázračné, chuťově lahodné a průzračně čisté tekutině. Vzniká speciální technologií a je donekonečna reprodukovatelná. Protože jsme diamantovou vodu před několika měsíci sami obdrželi a od té doby ji stále užíváme, získali jsme cenné zkušenosti o jejích léčivých účincích a všestranném využití.
Komentářem opatřil Ladislav Kopecký

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív