Plní se temná varování a předpovědi?

Během několika posledních bouřlivých měsíců, kdy jsme byli svědky zrušení práva habeas corpus, legalizace mučení a rozšíření prezidentské pravomoci v období stanného práva, zcela ušel naší pozornosti nový návrh radikálních změn předpisů pro zahraniční cesty amerických občanů.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

1984

"Byl jasný, studený dubnový den a hodiny odbíjely třináctou. Winston Smith, s bradou přitisknutou k hrudi, aby unikl protivnému větru, rychle proklouzl skleněnými dveřmi věžáku na Sídlišti vítězství, ne však dost rychle, aby zabránil zvířenému písku a prachu vniknout dovnitř. Chodba páchla vařeným zelím a starými hadrovými rohožkami. Na stěně na jednom konci úzkého prostoru byl připíchnut barevný plakát, který se svou velikostí dovnitř nehodil. Byla na něm jen obrovská tvář muže asi pětačtyřicetiletého, s hustým černým knírem, drsných, ale hezkých rysů. Winston zamířil ke schodům. Nemělo smysl zkoušet výtah. I v lepších časech zřídka fungoval a teď se elektrický proud přes den vypínal v rámci úsporných opatření v přípravách na Týden nenávisti. Byt byl v sedmém patře. Winston, kterému bylo devětatřicet a měl bércový vřed nad pravým kotníkem, kráčel pomalu a několikrát si cestou odpočinul. Na každém poschodí naproti výtahovým dveřím na něho se zdi zírala obrovská tvář z plakátů. Byl to jeden z těch obrazů, které jsou udělány tak důmyslně, že vás oči sledují, kam se hnete. Velký bratr tě sleduje, zněl nápis pod obrazem."

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Šelma 666, Univerzální systém kontroly lidí 3

Projekt LUCID - globální počítačová síť - je tak důmyslně konstruován, že nikdo nemůže uniknout jeho vševidoucí a vševědoucí umělé inteligenci. Mnozí budou bezpochyby hledat - tím, nebo oním způsobem - slabé místo systému. Důvtipní počítačoví hackeři vyvinou krajní úsilí, aby našli klíč k jeho elektronickému, silikonovému mozku. Ale tento systém je vybudován tak, s tolika zabezpečeními proti selhání, s tolika vrstevnatými strukturami, a je zkonstruován s tak komplikovaným a komplexním kryptografickým kódováním, že narušení systému bude nemožné. Nezbyde žádné místo k ukrytu!

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Totalitní světovláda 2 (dokonale kontrolované ľudstvo)

pokračovanie prvej časti

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Šelma 666, Univerzální systém kontroly lidí

Věděli jsme, že to přijde.
Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa. Brzy každá osoba na Zemi - dokonce i novorozené děti - obdrží univerzální biometrickou identifikační kartu. Těm, kteří budou odporovat, bude do mozku chirurgickým zásahem vsazen biočip pro kontrolu vědomí. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všechno vyrobené zboží bylo označeno číslem Šelmy, 666.
Projekt L.U.C.I.D. zplnomocňuje americký skrytý fašistický establišment (státní zřízení) k použití své masívní moci, počítačových databází ke kontrole bankovních kont a transakcí a monitorování intimních detailů ze života lidí. Špionážní družice; skryté, miniaturní videokamery; a interaktivní televizní soupravy budou sledovat každý náš pohyb. Naše telefonní hovory budou odposlouchávány a zaznamenávány do pamětí vzdálených počítačů. Všechna data budou centrálně sbírána a vyhodnocována Centrálním Gestapem, kde byrokraté bez tváře budou vydávat příkazy policii, armádě a zpravodajským službám. Toto je nový, globální policejní stát, tvořený FBI, KGB, CIA, DEA, DIA, NSA, IRS, EPA, OSHA, NCIC, USDA, FDA, NRO, BATF, FINCEN, INS, DOJ, WTO, Europolem, Interpolem, Mossadem a MAB.
Projekt L.U.C.I.D., 666 - univerzální kontrolní systém lidí - je hrůznou realitou. Krutá bestie se plíží směrem k nám a naše životy již nikdy nebudou takové, jak bývaly...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Víte, co je to Echelon?

Možná jste to slovíčko již zaslechli a možná se vám vybaví, že v souvislosti s odposlechem a sledováním e-mailů.Ale co přesně skrývá?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Nové oko Velkého bratra

Tajný projekt Celldar umožní dozor nad každým, kdo se pohybuje v oblastech pokrytých telefonním signálem. Sít mobilních telefonů může umožnit sledování každého našeho kroku!

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Totalitní světovláda 1 (úvod, historie a fakta)

,,Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli.‘‘ Martin Luther King COPYRIGH © - Martin Herzán, r. 2000 ISBN: 80-238-6339-8 Tento text z roku 2001 je internetovou podobou knihy vydané tiskem r.2000. Text je povoleno volně stahovat a šířit.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Totalitní světovláda 3

Martin Herzán - Totalitná svetovláda

Dokonale kontrolované ľudstvo

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Šelma 666, Univerzální systém kontroly lidí 2

Věděli jsme, že to přijde. Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa. Brzy každá osoba na Zemi - dokonce i novorozené děti - obdrží univerzální biometrickou identifikační kartu. Těm, kteří budou odporovat, bude do mozku chirurgickým zásahem vsazen biočip pro kontrolu vědomí. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všechno vyrobené zboží bylo označeno číslem Šelmy, 666. Nenechte se zmást rokem 2000, události se možná jen malinko posunuli...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Echelon provozuje dohled nad světem

Britský investigativní novinář Duncan Campbell první upozornil na existenci Echelonu v dokumentárním pořadu v sérii "Dispatches" na britské kulturní komerční televizi Channel Four. Echelon odposlouchává a zpracovává mezinárodní komunikace procházející komunikačními satelity. Je součástí globálního odposlouchávacího systému, který existuje už padesát let. Systém provozují americká National Security Agency a britské vládní odposlouchávací středisko GCHQ v Cheltenhamu.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Plán na svetovú domináciu

Plán na ovládnutie sveta odhaľuje fakt, že prezident a jeho kabinet plánovali útok na Irak už skôr. PNAC, ktorý objavil Sunday Herald http://www.sundayherald.com/27735 napísala pre Biely dom organizácia PNAC a jej neokonzervatívci.
O kľúčových spojencoch ako Británii sa vyjadruje ako o "najefektívnejších a najspoľahlivejších prostriedkoch zaisťujúcich americké globálne vodcovstvo."

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív