Vo Vatikáne sa našli lebky neznámych bytostí

Pod stáročnými klenbami suterénu vatikánskej knižnice boli vykopané zvyšky kostier bytostí podobným kozmickým cudzincom.Opravy vatikánskej knižnice si vyžiadali reštaurovanie klenby v suteréne, kde boli hlinené podlahy, ktorých sa už vyše 500 rokov nedotkla ľudská noha.

Na obrázku, získanom zvláštnymi cestami, drží jeden z robotníkov zvláštne vyzerajúcu lebku. Po tomto náleze vatikánska stráž uzavrela všetky prístupy do knižnice. Z hlasu vatikánskeho hovorcu, ktorý spočiatku nález potvrdil, vyznievala úzkosť a vzrušenie, neskôr však poprel, že by vôbec o čomsi takom niekedy hovoril. Tlačové zdroje potvrdili, že bezpríkladný príkaz mlčať vydal sám pápež Ján Pavol II. na žiadosť "rôznych bezpečnostných organizácií z celého sveta". Pápež sa údajne vyjadril, že nech je to čokoľvek, predkovia mali dobrý dôvod to tam pochovať a zabudnúť...
Ufologické organizácie už protestovali proti "veľkej kamufláži svetových vlád". M. Petetsonová, predsedkyňa SART (kozmickí cudzinci sú skutočnosťou a hrozbou), vo svojom stanovisku uviedla: "To, čo ležalo pod podlahami Vatikánu, sa musí dostať do našich univerzít na dôkladné preskúmanie. Zametanie stôp iba ukazuje správnosť teórie,že svetové vlády o cudzincoch vedia po celý čas. A Vatikán je takisto samostatný štát s vlastnou vládou a armádou."
Srdce mnohých veriacich zachvátila "Božia bázeň". Sestra Judy Mebosová, vrchná kuchárka v katedrále St. Johna v Londýne, vyhlásila,že „je to znamenie blízkeho konca. Čokoľvek tieto pozostatky predstavujú, naši múdri predkovia určite mali dostatočný dôvod na to, aby to tam pochovali na večné zabudnutie. A je tu asi aj príčina, prečo Boh pripustil, aby sa to našlo"
Michal Maregski, luteránsky pastor Svätého otca v Ríme, povedal: "Ufológovia roky špekulovali s myšlienkou, že cudzincov mohli v minulosti naši predkovia zobrazovať ako anjelov. Keby táto špekulácia mala byt pravdou, prečo by potom anjeli, pochovaní priamo vo Vatikáne, boli zabudnutí?"
Páter Eduard Muldoon zo St. Judes reagoval: "Možno sú to anjeli, ale pamätajte si, že tu boli dve skupiny anjelov."

Vyslanec Spojených štátov amerických James D.Arnold konštatoval: "Myslím si, že v tomto prípade môžeme byť všetci pokojní. Vatikánska oblasť bola kedysi močiarom. Myslím si, že tí ľudia mali videnie, lebo sa nadýchali bahenného plynu:Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Mimozemšťania