Učitelia z kozmu

Súčasné ľudstvo vo svojej nesmiernej spupnosti je presvedčené, že jeho zástupcovia ako prví objavili Ameriku,klonovanie, genetické inžinierstvo, lietadlo, atómovú bombu. Ale to všetko tu už kedysi dávno bolo. Ľudstvo, ako čoraz jasnejšie odhaľujú náboženských a historických dogiem zbavené poznatky, ide ustavične rovnakou cestou,túžby po moci, bohatstve a sláve

Hoci "bohovia", ktorí nás stvorili (aj to je čoraz očividnejšie) mali s nami iné úmysly a dali nám do vienka veľa schopností a možností, nemusia mať s nami už dlho trpezlivosť. Veď znova sa uberáme cestou, o ktorej hovoria legendy a mýty mnohých národov. Chceme klonovať človeka (tieto pokusy sa už určite dávno robia, veď verejnosť sa dozvedá len omrvinky z toho, čo sa skutočne deje v popredných laboratóriách sveta) a vytvárať ľudské hybridy pod zámienkou, že človek potrebuje náhradné orgány Namiesto toho, aby zaobchádzal s úctou s tými, čo má, aby jeho telo bolo skutočným chrámom duše. Legendy o kentauroch (polomužoch polokoňoch), morských pannách. sfinge so ženskou tvárou a iných nemuseli byt len legendami, ale skutočnými výsledkami pokusov. "Bohovia" ich nakoniec odvrhli, zrejme ako nevydarený experiment.

Možná je však aj iná súvislosť. Legendy s motívom človeka-hada, ktorý prišiel z neba. poznajú takmer všetky starodávne kultúry Kronika spred 2500 rokov objavená nedávno čínskymi vedcami obsahuje informácie, že počas kopania zavlažovacieho kanála našli dedinčania pri Žltej rieke tajomnú hrobku. Pochádzala z pradávnych čias, ako zaznamenal kronikár, a skrývala mumifikované pozostatky "z neba prichodiacich" zvláštnych bytostí ani ľudí, ani hadov.

Starodávne čínske legendy o nich často hovoria. Podľa nášho kalendára prišli na Zem okolo roku 2500 p. n. I. zo znamenia Leva. Po niekoľkoročnom pobyte na Zemi sa časť z nich vrátila do svojho kozmického domova. Niekoľkí však zostali v Číne. Legendy dosť podrobne opisujú výzor týchto bytostí. Poloľudia polohadi hadi mali tvár a ruky podobné ľudským a lesklé červené oči. Pohybovali sa plazením po zemi a dokázali aj lietať.

Číňanov, ku ktorým sa správali veľmi žičlivo, naučili veľa užitočných vecí. Im vďačili napríklad za písmo a kalendár, schopnosť budovať kanály a stavať murované domy, za znalosti matematiky, metalurgie, astronómie, umenie liečiť vrátane akupunktúry.

Hadi sa nachádzajú aj v mýtoch a legendách národov obývajúcich obe

Ameriky. V jednej z odhalených hrobiek v Sinara, v severnom Peru našli figúrku takejto zvláštnej bytosti. Natrafili aj na masku so strieborného plechu pripomínajúcu tvár človeka s mušľami kauri namiesto zubov. Archeológovia v peruánskych hroboch často nachádzali podobné masky, ale zo zlata. Mysleli si, že zobrazujú bohov. Prívrženci kontaktov našich predkov s obyvateľmi z kozmu (ktorých očividne pribúda) sú však presvedčení, že sú to portréty mimozemšťanov Pozornosť si zaslúži zhoda čínskych a peruánskych motívov.

Ľudia-hadi sa objavovali aj v legendách dávnej Európy .Obyvatelia čiernomorských stepí. Skýti. sa považovali za potomkov mýtického Herakla a Vládkyne hôr, ktorá bola po pás ženou a od pása hadom. Z tohto zväzku sa narodili traja synovia: najmladší bol praotcom Skýtov. Hadupodobná matka odovzdala deťom vedomosti, ktoré vtedajší ľudia potrebovali.

V Indii bola zmija jedným z vtelení boha Višnu. V tejto podobe odovzdával ľuďom svoje poznatky. V mýtoch afrických Dogonov, ktorí prekvapili svet vedy svojimi vedomosťami o kozme, sa kozmiti objavujú veľmi často. Opis ich oblečenia pripomína súčasné skafandre. Naučili domorodcov stavať domy a obrábať polia.

Zástancovia teórie mimozemských návštev na našej planéte upozorňujú na zvláštnu schopnosť ľudí-hadov lietať. Veď had svojím uspôsobením je bytosť veľmi prízemná. Ale motív lietajúcich ľudí-hadov sa objavuje takmer súčasne (približne pred 5000 rokmi), a to v oblastiach oddelených oceánmi alebo veľkými púšťami. Ba čo viac, všade tieto zvláštne bytosti vystupujú v úlohe učiteľov veľmi primitívnych ľudských spoločenstiev. Možnože viacerí z vás si položia otázku, kde je teda pravda? Boli bytosti poloviční ľudia a poloviční hadi "bohmi", ktorí prišli z kozmu, teda mimozemšťanmi, alebo boli výsledkom genetických pokusov iných "bohov'? Na tieto otázky sa sústreďuje dnes už výskum mnohých vedcov.Túžba po pravde o pôvode človeka a jeho poslaní na Zemi

je príliš veľká a nemôžu ju už zastaviť žiadne dogmy.Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Mimozemšťania