Tajomstvo hrobky

V čínskych horách žijú potomkovia ľudí a mimozemšťanov. Často tvrdíme, že nám chýbajú materiálne dôkazy o prítomnosti predstaviteľov kozmických civilizácií na našej planéte. Nálezisko v čínskych horách je podľa názoru mnohých odborníkov práve tým hľadaným dôkazom.
Koncom tridsiatych rokov v horách Bajan Char, na hranici s Tibetom. objavil čínsky profesor archeológie Tsum Um-Nui hroby malých trpasličích bytostí, ktoré sa veľmi líšili od iných obyvateľov danej oblasti. V hroboch našli aj akési gramofónové platne.
Legendy tamojších obyvateľov hovoria, že v dávnych časoch zleteli z neha zvláštne tvory: boli chudé, malé, priam rachitické s veľkými hlavami a so žltou pokožkou (zvláštna zhoda s opisom ľudí, ktorí tvrdia, že ich unieslo UFO). Časť týchto bytostí asimilovala s niektorými kmeňmi viac otvorenými navonok, ale väčšina sa musela skryť v okolitých jaskyniach pred ľuďmi, ktorí ich prenasledovali a zabíjali. pretože boli výnimočne škaredé. Ďalšie tisícročia boli jaskyne miestom tabu pre okolité kmene a zrejme preto sa hroby uchovali do dnešných čias.

Dvanásťtisíc rokov staré platne

Profesor Tsum UnrNui objavil v jaskyniach aj zvláštne kresby, na ktorých bola zobrazená slnečná sústava s deviatimi planétami, Slnkom a Mesiacom. Niektoré planéty sú na nich spojené s reťazou bodov, akoby ktosi naznačoval trasu cesty na iné hviezdy. Vedec našiel aj početné hroby malých ľudí s veľkými lebkami. Stavba ich tela viac pripomínala vtákov ako cicavcov. Ich vek odhadli na 12 000 rokov. V hroboch objavili aj 716 zvláštnych, akoby kamenno-kovových platní s priemerom od 22 do 30 cm, s hrúbkou asi 1 cm a s otvorom v strede platne boli pokryté dvojitými špirálovitými ryhami.

Presne tak, ako gramofónové plame. Medzi ryhami bolo vygravírované najzvláštnejšie písmená, aké vedci kedykoľvek videli. V roku I902 čínsky profesor oznámil, že po 20 rokoch namáhavej práce sa mu podarilo spolu s piatimi inými bádateľmi prečítať fragmenty, písma.Démoni z neba

Zápis na platniach je príbehom skupiny utečencov zo Síria, ktorí pred 7Z 000 rokmi náhodou trafili na Zem. Ich loď sa rozbila a oni ju nedokázali opraviť, a tak tu museli zostať. Vďaka vedomostiam, ktoré mali, sa niektorým z nich podarilo skrížiť sa s ľuďmi: tak vznikol kmeň Dzopa, ktorého zvyšky sa dodnes skrývajú v neprístupných horách Číny. Sú to nevysokí ľudia so šikmými očami, veľmi veľkými hlavami a chudorľavými telami. Ich odlišný výzor a pôvod od "démonov z neba" bol často príčinou etnických čistiek. Ešte v roku 1947, ako hovoria čínske kroniky, tamojší obyvatelia zabili mnohých z nich.

Správa skupiny profesora Nui o nálezisku v roku vyvolala 1965 búrku a odpor medzi čínskymi a sovietskymi vedcami. Väčšinu tajomných platní starostlivo skryli pracovníci čínskych múzeí a západní vedci k nim nemajú prístup. Ale kým k tomu došlo, opísali ich, veľakrát sfotografovali a urobili vstupné výskumy.

Ukázalo sa, že platne boli vyrobené neznámou technikou zo liatiny kovu a keramiky s veľkým obsahom kobaltu a iných kovov. Bádania pomocou oscilografu ukázali silné kmitočty vysokej frekvencie, čo podľa fyzikov znamená, že plame boli podrobené pôsobeniu veľmi silného elektrického poľa. Povedané inak, sú akoby "nahrané", čiže treba nájsť spôsob, ako prečítať magnetický zápis, ktorý je na nich.Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Mimozemšťania