Pravidelne navštevujú Zem

Podľa informácií popredného vedca skrývajúceho sa pod menom doktor Andersen, ktorý pracoval na tajnom projekte Strážcovia krídel, o ktorom sme už viackrát písali, nás v súčasnosti pravidelne navštevuje vyše 100 predstavitežov mimozemských civilizácií. Iné údaje hovoria o návštevách 70 rôznych rás. V súlade so správou Grudge č. 13 v roku 1963 vláda USA vedela najmenej o 17 rasách. Odvtedy však získala množstvo informácií na túto tému...

Tvrdí to okrem iných aj kapitán letectva John Lear, ktorý kedysi kandidoval na úrad senátora štátu Nevada. John Lear vie, že v roku 1947 prezident Harry Truman povolal supertajnú bunku MJ-12 (Majestic) na skúmanie vraku havarovaného lietajúceho taniera. Zakrátko mala táto bunka na starosti kontakty s bytosťami z iných planét a jej úlohou bolo účinne utajovať tieto informácie pred verejnosťou. Skupinu Majestic-12 tvorili významní vedci a príslušníci armády.

Koncom šesťdesiatych a začiatkom sedemdesiatych rokov skupina MJ-12 ako oficiálny zástupca vlády podpísala dohodu s úskočnou civilizáciou tzv. Sivých. Dohoda umožňovala tzv. Sivým robiť pokusy na žuďoch a odoberať orgány chovným zvieratám. Výmenou dostala armáda Spojených štátov prístup k supermoderným technológiám. Toto senzačné tvrdenie si možno overiť -- hovorí pilot Lear. V dedine Dulce v Novom Mexiku, v mohutnom komplexe využívanom v súlade s určením dohody pol na pol pre CIA a úskočných Sivých, sa ,,dôkazy" močia v obrovských kotloch, naplnených mazžavou hmotou. Siví totiž trpia tráviacimi poruchami a jediným liekom je pre nich určitý enzým, ktorý možno získať len z žudských a zvieracích tkanív. Vláda Spojených štátov nemá v tejto súvislosti čo povedať. Môže len znižovať štatistiky úhynov.

Dlhoročné pôsobenie MJ-12 sa sústreďovalo predovšetkým na blokovanie informácií o UFO a mimozemšťanoch. Možnože práve z tejto bunky sa grupovali preslávení Man in Black, ,,muži v čiernom", nazývaní aj ,,mibmi". Práve títo muži navštevovali niektorých svedkov stretnutí s UFO. Chodili na návštevy v trojici. Boli oblečení v tmavých oblekoch s bielymi košežami, mali dlhé plášte s vyhrnutými goliermi, klobúky typu borsalino... Jazdili autami známych značiek a vyzerali ako duchovní alebo majitelia dobre prosperujúcich pohrebných ústavov.

Podža niektorých správ hovorili ,,muži v čiernom" s cudzím prízvukom, mali orietálne črty tváre a určité nedostatky v prejave. Chvížami akoby vypadli z úlohy, ktorú sa naučili. Ich monológ bol ukážkou z gangsterských filmov. Hovorili napríklad: ,,Baby, radšej zabudni na celú vec, lebo ťa stretne čosi zlé." Alebo: ,,Obávam sa pán Brown, že robíte chybu... Vraj máte vežmi peknú ženu."

Doktor Joseph F. Louiston, ufológamatér, za sedem rokov narátal 300 prípadov obťažovania svedkov UFO ,,mužmi v čiernom". Tu je niekožko typických príkladov.

Dva týždne po tom, čo Marge Symkinsová na vlastné oči videla lietajúci tanier, zaklopal na dvere jej bytu neznámy muž v plášti do dažďa, s mŕtvolne bledou tvárou a neprirodzene svietiacimi očami. Jeho výzor ju znepokojil, a tak ho nepustila dnu, ale hovorila s ním len cez dvere, zabezpečené retiazkou. Neznámy ju vystríhal, aby nikomu neprezradila, že videla UFO. Niekožkokrát to zopakoval. Zarazená Marge rýchlo zabuchla dvere. O niekožko týždňov sa ten istý muž postavil pred ňu v supermarkete: ,,Som z tej lode, ktorú ste videli, nesmiete hovoriť o inej lodi," oznámil. Symkinsová sa tvárila, že nevie, o čom hovorí. Muž sa objavil ešte raz. Natrafil však na Marginu spolubývajúcu, ktorá ho poslala do čerta, nazvúc ho ,,nákazou". Marge tvrdí, že ,,muž v čiernom" ju navštívil ešte raz, a to v spoločnosti rovnako bledého muža v plášti do dažďa. Zaklopali na dvere, postáli a odišli. Viac ich nevidela.

Toma Willisa navštívili ,,muži v čiernom" tri týždne po tom, čo videl lietajúci tanier. Prijala ich jeho žena, lebo Tom nebol doma. Obaja boli štíhli, bledí a akoby prihrbení. Ubezpečoali ju, že sa musia vážne pozhovárať. Potom prišli, keď bol Tom doma. Upozornili ho, aby bol opatrný. Willis ich videl ešte niekožko ráz.

Hoci sa takéto slovné napomenutia zdajú byť neefektívne, v skutočnosti sú účinné. Osoby takto napomenuté sa začínajú báť a dokonca trpia stihomamom.

Americký ufológ Albert K. Bender po návšteve ,,čiernej dvojice" mlčal ako zakliaty desať rokov. Psychologická vojna ,,mužov v čiernom" má občas aj drastické formy. Objavujú sa niekedy napríklad v televízii počas vysielania športových prenosov, alebo sa ozvú z rádioprijímača: ,,Pán Brown, bolo by vežmi nerozvážne, keby ste poslali do novín to, čo ste videli. Prosím, nechajte to tak." Takéto informácie však počujú či vidia len tí, ktorým sú určené.

V roku 1979 traja mladí žudia videli na nebi svietiaci cylinder. Zakrátko ich navštívili ,,muži v čiernom". Pri tejto príležitosti sa ukázalo, že neznámi sa dokážu teleportovať. Jean Pierre Prevost zistil, že v jednu chvížu boli v jeho byte a o pár sekúnd už sedeli vo forde a odchádzali. Potom ho sledovali všade, kam išiel, a významne sa naňho pozerali.

Istých manželov navštívili dve osoby v čiernom -- muž a žena. Meravo sedeli vedža seba až v jednu chvížu začal muž ohmatkávať ženu. Spýtal sa vraj: ,,Pán Brown, robím to správne?" Keď manžel na chvížu vyšiel z izby, nuž sa spýtal: ,,Mohol by som vidieť vaše akty?"

Ako vysvetliť tieto situácie?

Jedna z hypotéz hovorí, že ,,muži v čiernom " nie sú žudia, ale predstavitelia iných civilizácií. Preto vyzerajú tak zvláštne, nevhodne sa správajú a majú neobyčajné vlastnosti.

Iná teória predpokladá, že ,,muži v čiernom" sú agentmi CIA, Air Force alebo spomínanej MJ-12. Niektorí si myslia, že môže ísť o ,,žudské automaty", diažkovo riadené mimozemšťanmi.

Doktor Joseph F. Louiston hovorí: ,,Sú ,skutoční' iba v tom zmysle, že fungujú v predstavivosti svedkov UFO. Neobyčajný psychický otras u osôb vyznačujúcich sa zvlášť vnímavou osobnosťou, vyvoláva vnútornú potrebu potvrdiť si, že k nezvyčajnému stretnutiu naozaj došlo. Takýto svedok začína snívať o hosťovi, ktorého návšteva by potvrdila pravdivosť pozorovania a vzápätí začína stotožňovať túto túžbu so skutočnosťou." John Lear vôbec nepochybuje o tom, že mimozemšťania sú na našej planéte, že informácie sa utajujú, že oficiálne miesta zámerne udržiavajú žudstvo v stave nevedomosti.

V Spojených štátoch amerických každý rok mizne za neobjasnených okolností 20 000 detí. V roku 1973 zaznamenali farmári 14 000 prípadov zmrzačenia dobytka. To musí byť záležitosť mimozemšťanov. Pilot Lear hovorí: ,,Problém je v tom, že väčšina žudí naďalej verí svojej vláde, verí, že Kongres rozhoduje a prezident riadi krajinu..."Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Mimozemšťania