Když se tak rozhlížím… 5

Záhady kolem UFO, to je další pokračování článku...

Od počátku padesátých let se vedou více či méně smysluplné debaty o tom, zda je existence UFO (nebo IFO-Identified Flying Object) na Zemi je skutečností, věrolomnou fikcí, či produktem příliš fantazií obdařených lidí. Americké tajné služby vynaložily neskutečnou energii a velké množství peněz na to, aby své občany přesvědčili o tom, že žádní mimozemšťané a žádné jevy UFO neexistují a pokud ano, jsou to přirozené úkazy, nebo optické klamy. Cíle této desinformační akce, nazvané Project Blue Book, bylo dosaženo a tak se každé i sebepřesvědčivější hlášení o výskytu tohoto fenoménu, stalo vítanou záminku k zesměšňování ze strany médií i státních orgánů po celém světě. Leč po skončení studené války, když poklesla „ostražitost“ tajných služeb vůči již neexistujícímu nepříteli, se ukázalo, že existují skutečné záznamy o haváriích letounů mimozemského původu, jejichž trosky úsilovně vytěžovaly armádní složky obou velmocí i dalších států. Když se otevřely archivy Gestapa a technické divize SS- Schwarze Sonne, ukázalo se, že Němci již na počátku II. světové války měli nejen nejméně dva havarované mimozemské letouny, ale v prastarých podzemních hangárech v Antarktidě, pro ně mimozemšťané uložili několik desítek různých letuschopných typů UFO v perfektním technickém stavu. Po roce 1995 se otevřely i mnohé části dosud nepřístupných armádních archivů Spojenců a ty, mimo jiné, obsahovaly dokumentaci několika případů havárie či sestřelů malých UFO určených zřejmě k průzkumným akcím. Nakonec po zhroucení sovětské říše se otevřely i archivy KGB.

Někdy v březnu roku 1969, nalezl nejmenovaný lovec v tajze v oblasti Svěrdlovska (dříve Jekatěrinburg) zpola do země zaražený podivný disk, který krátce na to začaly pečlivě zkoumat technické složky armády a KGB. Ukázalo se, že šlo o jednomístný průzkumný letoun s posádkou jediné malé mimozemské bytosti, který havaroval asi před před 20-25 lety, což dokazují vzrostlé stromy v jeho těsné blízkosti nejevící sebemenší stopy poškození.
Zbytky ohořelého a zčásti mumifikovaného těla malé bytosti byly později podrobeny pitvě. Tři z lékařů účastnících se pitvy do týdne zemřeli na krvácení do mozku. Další obrázek pochází z armádního archivu a podrobnosti ani lokalita nejsou známy. V současné době byly zpřístupněny archivní záznamy s přesnými údaji o nálezech několika stovek (asi 300 případů) havárií UFO, kdy byly získány trosky, mrtvá těla i živé bytosti a také několik prakticky nepoškozených mimozemských letounů (asi 20 objektů). Obě velmoci tyto nálezy velmi intenzivně technologicky a technicky vytěžovaly a výsledkem je několik typů tajných vojensky využitelných letounů, obsahujících tuzemské i mimozemské technologie, schopných operovat nejen v v blízkém kosmu, ale i na Měsíci a na Marsu. Jedním z nich je letoun signovaný jako Astra Locust TR3-B další jsou:
US Flying Discs XF5SU-1; Lockheed X-22A; Dron X-22 Dark Star; prototyp X-33A; Nautilus; X-33 Venture Star a Interceptor TD 121-S atd. Doufám, že tyto údaje podávají dostatečné svědectví o realitě existence fenoménu UFO a mimozemských pilotů. Dlouho bylo záhadou v čem spočívá tak obrovské množství havárií mimozemských UFO. Teprve v souvislosti s projektem Montauk se zjistilo, že soustředěné vysokofrekvenční radiové záření v rozsahu 710-750 MHz mají schopnost „otevírat okno“ do mozku a rušit či vymazávat řadu funkcí vědomí. Mimozemští piloti (malí „šedivci“) jsou uměle zhotovenými bioroboti s upraveným mozkem, řízenými vzdáleným centrálním komputerem. Když byl mozek takového biorobota ozářen radarovým paprskem ze stanic tak zvané „včasné výstrahy“, které pracovaly obvykle v rozsahu frekvencí 700-780MHz, bylo vědomí robota-pilota odpojeno od komputeru a pilot nebyl schopen žádné vědomé reakce a havaroval. Domnívám se, že tyto okolnosti mohly být Greys (Deros) vyhodnoceny jako aktuální výstraha a proto se neodhodlali k masovému výsadku na Zem již v průběhu II. světové války či v druhé polovině čtyřicátých let a tak raději tajně uzavřeli smlouvu s USA. Malá část těchto mimozemských letounů byla zřejmě sestřelena pozemní protileteckou obranou, nebo vojenskými letouny.Časť v seriáli - Když se tak rozhlížím
Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Mimozemšťania