« Viklany (balanced rocks)Maui - Hawai, USA »

Zanechalo záhadné kruhy v poli UFO?

Záhadných päť obrovských kruhov v obilí našli traja chlapci na poli pri dedine Húl v okrese Nové Zámky ktoré, boli urobené v noci z 21.06 na 22.06 2008. Z toho, čo uvideli, zostali poriadne zaskočení. Ľudia si myslia, že ich tu urobilo UFO. Okrem presných kruhov nebolo na okolí vidieť žiadne ľudské stopy.

Miesto prišli okamžite skúmať ufológovia a astrofyzik. Kruhy sa však pri tejto dedine neobjavili prvýkrát, len o niekoľko metrov ďalej sa našli aj pred rokom. Na poli pri dedine Húl sa objavilo päť záhadných kruhov, ktoré majú dokonca rôzne znaky. O čo presne ide skúmajú odborníci, už teraz však vylučujú, že by ich urobili ľudia. Takúto teóriu údajne potvrdil už aj astrofyzik.

Zaujímavé je, že kruhy sú urobené presne na milimeter a obilie nie je dolámané. Obilie v kruhu je poukladané špirálovito. Každý kruh ma zhruba 19 metrov. Štyri sú tesne pri sebe, ďalší je o kúsok ďalej. Znaky, ktoré sú v každom z nich by údajne mali niečo naznačiť alebo symbolizovať. Kruhy, ktoré sa objavili nielen tu, ale aj na iných miestach údajne vždy vznikajú iba v noci.

Aj keď sa hovorí o tom, že ich spravilo UFO, chlapci, ktorí kruhy našli sú presvedčení, že ich vytvorili ľudia. O čo skutočné ide, ukáže až ďalší výskum, ktorý bude trvať zhruba pol roka.

Prebraté z TV JOJ | článok napísala Diana Pavlisová.Publikoval - Flash
Článok je v sekcií - UFO a Mimozemšťania / Kruhy v obilí
[139] Gringo12319.05.2009 16:02:47
Moja prihoda: Vcera vecer v case okolo 22:00(zrejme 22:05) v Prievidzi, SR; 18.5'2009. Nemam ani videa ani fotky, mozem iba spomenut ze som videl svetlo ktore sa velmi rychlo pohybovalo po oblohe, bolo rovnomerne dlhe a stále-bez blikania. Asi 7x dlhsie nez blikajuce svetlo dopravneho lietadla, ktore letelo polovicnou rychlostou blizko neho. Vzdialenost bola priblizne rovnaka. Farba toho svetla, toho neindetifikovatelneho objektu bola svetlo-zlta. Asi tak ako poulicne lampy. A este sa aj bliskalo v dialke, pokial je pravda ze je to vytvor Nikola Tesly, ktory to zostrojil na zaklade energie zeme... tak taka burka mohla fungovat ako dusik pre auto, ale to je len moj dohad, ze to bol lietajuci tanier.
Na tento komentár nemôžete reagovať, nieste prihlásený
[164] punkie-girl419.05.2010 00:18:51
Moj zazitok: Uz davnejsie som bola vecer sama doma. Pozerala som sa z okna do lesa a videla som ako nejake velke zlte svetlo pomaly stupat hore... Ale naozaj pomaly. Utekala som zhasnut az to vidim lepsie. To svetlo uplne pomaly stupalo. Rozmyslala som co to je, ale ked to bolo stale rovnake tak som sla prec. Dodnes neviem co to bolo ale rada by som to zistila. Nic z nasej zeme to byt nemohlo, vyzeralo to tak cudne, ako slnko, ale bolo to velke. Druhy den som sa ani nesla pozriet na to miesto, ale neviem ci by som tam nieco nasla. Naozaj neviem co to mohlo byt.
Na tento komentár nemôžete reagovať, nieste prihlásený
[169] ttttom05.09.2010 21:02:05
a znate treba tohle? http://www.balonkystesti.cz/af1-uvod.html taky pro nekoho nevysvetlitelne ufo, ale kdyz to nekomu reknete , neuveri vam, ze vysvetleni je tak jednoduche
Na tento komentár nemôžete reagovať, nieste prihlásený
[170] Gringo12312.09.2010 15:44:14
Reakcia na [169] ttttom - Jo, poznám to. Videl som to v akcii, len škoda že to nerobí dlhé svetlo... Aj za predpokladu keby sa z nich utvoril reťazec, to svetlo bolo plné... a bolo úplne bezvetrie - z kade by taká sviečka vo vetru získala takú rýchlosť?. Neboli to balónky štestí ani lietadlo toď vše.
Na tento komentár nemôžete reagovať, nieste prihlásený
Pre komentovanie článkov musíte byť prihlásený