11. September 2001 vs. vedecké fakty a zdravý rozum

Poslaním tejto stránky je oboznámiť vás s informáciami, ktoré vám odmietajú predložiť médiá. Dávame otázky a hľadáme odpovede na nezodpovedané otázky o udalostiach z 11. sept. 2001. Chcem sa poďakovať rimmerovi za stránku http://rimmer.nitranet.sk, ktorá ako jediná bola na Slovensku venovaná 9/11. Rimmer skončil, ale my pokračujeme na http://911.yweb.sk/ !!!Ak poviem, že oceľ sa topí pri 650°C, verili by ste mi?

Ak sa nevyznáte v problematike kovov, a videli by ste ma hovoriť to v televízii, pravdepodobne by ste mi verili.

Zamysleli by ste sa nad tým, či je to naozaj pravda?

Alebo by ste toto moje tvrdenie jednoducho vzali ako fakt iba preto, lebo ste videli ako to v televízii hovorí údajný odborník na metalurgiu?

Oceľ sa topí pri teplotách 1370 - 1510°C, v závislosti od jej druhu. To je fakt. Môžete si ho prípadne overiť v technických tabuľkách.

Ak poviem, že 110 poschodový železobetónový mrakodrap sa po náraze veľkého lietadla môže zrútiť tak, že z neho ostane len prach a menšie trosky, verili by ste mi?


11. September 2001 vs. vedecké fakty a zdravý rozum

Udalosti z 11. Septembra 2001 sú drvivej väčšine populácie známe. Určite to platí minimálne o tých oficiálnych informáciách.

Oficiálna verzia: 11. September 2001. Teororisti unášajú 4 komerčné dopravné lietadlá.

Dve z nich narážajú do veží svetového obchodného centra (World Trade Center, WTC). Veľké množstvo paliva vytvorilo ohnivé inferno (peklo), ktoré roztopilo/poškodilo oceľovú konštrukciu. Nosné konštrukcie budov povolili a veže WTC "skolabovali".

Tretie lietadlo údajne narazilo do budovy Pentagonu - veliace stredisko a nervové centrum armády USA (a mimochodom najviac strážená budova na svete).

Posledné štvrté lietadlo údajne spadlo pri malom meste Shanksville v Pensylvánii po tom, ako sa pasažierom na palube podarilo premôcť únoscov lietadla.

Nezrovnalosti oficiálnej verzie udalostí z 11. Septembra 2001

Oficiálna verzia: Požiar leteckého paliva roztavil/oslabil oceľové nosníky.


Fakt: Letecký benzín (kerosín) môže pri požiari/horení (tj. podmienkach bežného požiaru/horenia v budove alebo otvorenom priestranstve, keď napr. umelo nevháňame do ohniska kyslík/nehorí umelo regulovaná zmes paliva/kyslíka) dosiahnuť najvyššiu teplotu 650°C. Požiar materiálov, ktoré sa nachádzajú v kanceláriách (drevo, papier, umelá hmota) dosahuje teploty 300-450°C. Oceľ sa topí pri teplotách nad 1510°C. Požiar spôsobený leteckým benzínom a horľavými materiálmi v kanceláriách nemohol spôsobiť roztopenie oceľových nosníkov, ani ich výraznejšie poškodiť alebo deformovať.

Podarilo sa vám niekedy pri varení roztopiť sporák alebo hrniec?

Viac informácií na: http://911.yweb.sk/

Samotný dokument so slovenskými titulkami nájdete tu...

Sústreďuje na analýzu pádu veží WTC a taktiež budovy WTC7. Prezentuje dôkazy o tom, že veže nespadli kvôli nárazu lietadiel, ale ich pád bol kontrolovanou vopred pripravenou demoláciou. Je popretkávaný svedectvami ľudí. Prechádza cez analýzu oficiálneho “mýtu”, a oficiálnu verziu dáva do kontrastu s vedou. Pohľad na 9/11 nie je politický, ale z čistých, prísnych a jednoduchých zákonov fyziky. Ako je možné dosiahnuť “pancake” kolaps 110 poschodovej budovy za 10 sekúnd? Stiahnuť toto video môžete cez http://neuf.neuf.sblog.cz/911/Článok je v sekcií - Konšpirácie, NWO / Konšpirácie