Utajované projekty

Prekvapujúco veľa ľudí je presvedčených o existencii UFO, a to nielen lovcov senzácií či obyčajných romantikov. Je medzi nimi čoraz viac významných vedcov, dokonca aj u nás, o čom som sa presvedčil aj na nedávnom sympóziu v Trnave venovanom tejto problematike.

Dnes už existuje množstvo videozáznamov, očitých svedkov (aj z radov armády, letectva a polície), ktoré nie sú vymyslené. Vidieť na nich neznáme objekty v tvare gúľ, diskov, cigár, trojuholníkov, ktoré bleskove získavajú nepravdepodobné rýchlosti a sú schopné prudkých zvratov, akých nie je schopný žiaden z lietajúcich predmetov vytvorených človekom.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Sme výsledkom genetických experimentov bohov?

Všetko ukazuje na to, že pravda o pôvode ľudstva sa derie na povrch takým tempom, ako tráva na jar. Nemôže ju zadržať ani odpor či nesúhlas cirkevných dogiem, ani čoraz menej presvedčivé argumenty niektorých vedcov.V roku 1840 pri rieke Tigris došlo k neobyčajnému objavu. V ruinách dvoch sumerských miest Ninive a Nippur archeológovia našli vyše 30 tisíc hlinených tabuliek, ktoré tvorili knižnicu asýrskeho kráľa Ašurbanipala...

Na tabuľkách je zapísané poznanie a história štyroch civilizácií, ktoré kedysi po potope boli kolískou celého ľudstva: Sumerov, Akkadov, Asýrčanov a Babylončanov. Z tabuliek sa dozvedáme najmenej o sto oblastiach vedy a poznania, ktoré boli odovzdané Sumerom dvanástimi bohmi...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Bylo americké přistání na Měsíci v roce 1969 podvodem?

Už delší dobu se šíří po světě konspirační teorie, že americké přistání na Měsíci v roce 1969 se prý vůbec neuskutečnilo a bylo inscenováno kdesi v televizním studiu či v nevadské poušti.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Pristáli Američania na Mesiaci, alebo...?

...alebo famózne technologické dobrodružstvo nafilmovali za .10 miliónov dolárov v špeciálnych a dobre utajených filmových ateliéroch? Toto podozrenie vzniklo krátko po ukončení misií Apollo a pochybnosti, udržiavané rozrastajúcou sa skupinkou lovcov senzácií, spisovateľov, novinárov i čudesných občianskych združení sa udržalo podnes. Títo kuvici tvrdia, že sa Američania. vystrašení sovietskou prevahou v kozme rozhodli zvíťaziť v nevyhlásených pretekoch o prvé pristátie ľudí na Mesiaci za každú cenu, a preto to, čo bolo 60. rokoch „technologicky nemožné", realizovali „za zlomok ohlásených nákladov ako virtuálne dobrodružstvo", ktorému celý svet naletel. Zvíťazili tak v najprestížnejších pretekoch studenej vojny a primalí Sovietov, aby svoje ambície na Mesiaci odložili na neurčito. Posledným tromfom tejto ..investigatívnej kampane" bol dokumentárny film, ktorý v roku 2003 zhliadlo na FOX-TV 15 miliónov amerických divákov.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zem zateká

Naša krásna modrá planéta, plávajúca v hlbinách kozmu, má správny rozmer, správne obrátky okolo svojej životodarnej hviezdy a pre život najvhodnejší rozmer orbity. Napriek našim necitlivým zákrokom tu ešte stále život kypí, obloha je modrá a Slnko nás hreje, ale nespaľuje. Dokedy to tak bude?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Čo skrýva NASA?

Každému, aj tomu najzarytejšiemu skeptikovi musí byť zjavné, že v tom obrovskom nekonečnom vesmíre nemôže byť civilizácia na Zemi jediná. Spornou otázkou však zostáva návšteva mimozemšťanov.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Páni a vládcovia podzemia

Tisícročia sa vo všetkých civilizáciách sveta spomínajú obyvatelia podzemia. Podľa legiend tam žije tajomná rasa rozumných bytostí, ktoré sú skutočnými pánmi Zeme. Do týchto podzemných svetov ústia tunely, ktoré dodnes navštevuje len málo ľudí.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Ilumináti a Rada pre zahraničné vzťahy

"KDO JE KDO V TOMTO DIVADLE" bylo vždy biblí pro lidi v opravdovém divadle. V něm nikdy nehráli miláčci obecenstva, nikdy se neříkaly lži, nikoho neoslavovalo. Vždy bylo nezaujatou HISTORIÍ mužů a žen v divadle. Zaznamenalo pouze ty, kteří prokázali svoji hodnotu na jevišti divadla. BROADWAY: Tyto záznamy "KDO JE KDO", hry, jež Myron C. Fagan napsal, režíroval a vyrobil... dramata, komedie, melodramata, mystéria, alegorie, fantazie - mnoho z nich bylo ve své době "hity". (přepis přednášky)

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zeitgeist 3

Čo majú spoločné kresťanstvo, 9/11 a federálny rezervný systém (centrálna banka)? Už niekoľko desiatok rokov prebieha proti vám vojna finačných kartelov. Práve v tejto dobe sa prudko stupňuje. Čo je ich zámerom? Pozrite si video so slovenskými titulkami. Ide tu o všetko, naozaj o všetko...

čítaj celý článok / 3 komentáre / publikovaný 10. augusta 2017

Bola epidémia španielskej chrípky vyvolaná umelo?

60 miliónov mŕtvych v rokoch 1918-1919
Heinrich Mueller, bývalý šéf gestapa, povedal v roku 1948 vyšetrovateľovi CIA, že najväčší mor v ľudských dejinách vyvolal človek. Mal na mysli epidémiu chrípky v rokoch 1918-1919,kedy sa nakazilo 20 % svetovej populácie a na chrípku zomrelo 60 až 100 000 osôb. To je približne trikrát viac, než koľko zahynulo a bolo zranených v I. svetovej vojne ale na tento moderný mor sa pritom akoby úplne zabudlo.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Nibiru a Tiamat

Podľa niektorých zdrojov skutočne existovali podľa iných je to iba mýtus. Napriek tomu veľa teoretikov a konšpirantov veria, ba dokonca sú si istí, že tieto dve planéty kedysi skutočne existovali.

čítaj celý článok / 2 komentáre / publikovaný 07. mája 2017

Pravdu máme nadohľad

Už sto rokov ľudia pozorovali na Mesiaci oblačnosť, hmly, svetlá a zvláštne objekty. Ale postupne, ako sa realizoval program Apollo, nás kompetentní začali presviedčať, že Mesiac je mŕtvy.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Jsou v muzeích biblické podvrhy?

Za obrovského zájmu veřejnosti se nyní na lavici obžalovaných v Izraeli ocitlo pět členů gangu drzých podvodníků. Jak se ukazuje, ve velkém rozsahu zhotovovali podvrhy předmětů, které mají vztah k biblickým příběhům.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Záhada mise Apollo 20

Tiež občas zájdete na Wikipédiu? Američania pristáli na Mesiaci? zabudnite - V NASA se ztratily nahrávky Armstrongova přistání na Měsíci - Již se našli?!Posledná misia Apollo 17. Zabudnite!

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zem nás vystríha

O čo jasnejšie ,a pred nami otvára naša minulosť, o to hlbšie si začíname uvedomovať, na akej tenkej nitke visí život na modrej planéte. Mali by sme hádam pochopiť jeho vzácnosť í zázračnosť jeho uchovania

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Skryté operace americké Národní bezpečnostní agentury

Následující dokument obsahuje důkazy obžaloby Národní bezpečnostní agentury (NSA), Ft George G. Meade, Marýland (číslo podání 92-0449), které předložil John St. -Clair Akwei u soudu ve Washingtonu, D.C. V tomto dokumentu jsou uvedena fakta o struktuře, aktivitách, vlastněných technologiích a skrytých operacích NSA na monitorování jednotlivých občanů. Tento dokument odhaluje znepokojivé pole technologií a programů, zkonstruovaných pro sledování a kontrolu jednotlivců. (Poznámka: Tento dokument byl celý otištěn v časopise Nexus v čísle duben-květen 1996.)

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Oficiálny príbeh

Všetci poznáme "oficiálny príbeh". Teroristi na čele s Bin Ládinom zorganizovali najväčší útok na americkú pôdu od bombardovania Pearl Harbor.
Ale...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

11. September 2001 vs. vedecké fakty a zdravý rozum

Poslaním tejto stránky je oboznámiť vás s informáciami, ktoré vám odmietajú predložiť médiá. Dávame otázky a hľadáme odpovede na nezodpovedané otázky o udalostiach z 11. sept. 2001. Chcem sa poďakovať rimmerovi za stránku http://rimmer.nitranet.sk, ktorá ako jediná bola na Slovensku venovaná 9/11. Rimmer skončil, ale my pokračujeme na http://911.yweb.sk/ !!!

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zakázaní objevitelé

Bylo, nebylo .... Tak začínají pohádky pro děti. Školní výuka tohoto výrazu nepoužívá, tam je direktivně nařízeno co je, nebo není pravda. A přitom to může být nevím jaká pohádka.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zeitgeist 1

Tretia časť filmu Zeitgeist - Duch doby (so slovenskými titulkami) bola na Tajomstvách zhliadnutá bezmála 1100 krát a je na vrchole sledovanosti viacerých serverov. Keďže Google pravidelne cenzorsky zasahuje i do rebríčkov sledovanosti, nebolo film možné vidieť v Top 10 napriek faktu, že bol absolútne najsťahovanejším videom. Dobrovoľníci vzhľadom na jeho závažnosť prekladajú do slovenčiny a češtiny ďalej, čo je skvelé, predkladáme teda ďalšiu preloženú časť, tentoraz úvodný part filmu s českými titulkami.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / publikovaný 29. augusta 2014

Templári, Slobodomurári, Ilumináti, NWO - minulosť a súčasnosť

Bratia a majstri templárski, ktorí všade prenikali a bohatli zlatom, striebrom i vôbec majetkom, no ktorí si aj vznešene počínali, kde ste, čo sa s vami stalo?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

V NASA se ztratily nahrávky Armstrongova přistání na Měsíci - Již se našli?!

Americký úřad pro letectví a kosmonautiku (NASA) oznámil, že se z jeho archivu v Goddardově centru vesmírných letů ve státě Maryland ztratily originální nahrávky přistání prvního člověka na Měsíci. (Exkluzívny videozáznam z archívov NASA a širšie súvislosti celej kauzy, pozn. red.)

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Kozmos plný deravých planét

V posledných rokoch vzbudzuje teória "dutej" Zeme opäť záujem mnohých odborníkov. Odporcovia tejto teórie však upozorňujú na skutočnosť, že výpravy na oba zemské póly nič nenašli, rovnako ako piloti lietadiel lietajúcich nad pólmi. Prečo tieto diery nevidno ani na satelitných snímkach?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív