« Rozhovor s výzkumníkem Greggem BradenemCesta na druhý svet a späť »

Diagnóza : Indigo!

Prekvapuje vás vaše dieťa dnes a denne niečím zvláštnym? Zdá sa vám príliš múdre, zaťaté, zasnené, buričské a spurné... proste iné? Potom najskôr máte doma to, čomu sa hovorí indigové dieťa.

Čo znamená výraz "indigové deti"?

Sú to deti, ktoré prichádzajú na svet od druhej polovice osemdesiatych rokov a vykazujú nový, neobvyklý súhrn psychologických znakov, predstavujúcich dosiaľ nezdokumentovaný charakterový typ. Tento typ má pozoruhodné a jedinečné rysy, ktoré vyžadujú zmenu v jednaní a výchove či už od rodičov, alebo učiteľov s cieľom poskytnúť týmto deťom maximálnu podporu pre dosiahnutie rovnováhy a súladu v živote a tým im pomôcť vyvarovať sa možných frustrácií.

Názov "indigové" je odvodený z modrej farby, ktorá prevláda v ich aure. Indigové deti sú skutočne zvláštne a predstavujú veľké percento všetkých detí, ktoré sa teraz rodia na celom svete. "Vedia", kto sú a odkiaľ prichádzajú, a preto je našou povinnosťou ich čo najlepšie poznať, akceptovať ich výlučné kvality a sprevádzať ich životom s láskou a starostlivosťou.

Desať atribútov, ktoré najlepšie vystihujú tento nový druh dieťaťa:

Pozrite sa pozornejšie na svoje potomstvo. Výskumníci tvrdia, že až 95 % detí, narodených po roku 1994, sú deťmi indigovými. Toto fascinujúce prídavné meno je odvodené od farby aury okolo ich tiel. Vnútorné telesné orgány týchto detí majú iné funkcie. A ich imúnny systém je niekoľkokrát silnejší, než u priemerného človeka. Tieto deti majú takisto inú DNA - mutovanú. Inými slovami, pokiaľ ide o DNA, milióny obyvateľov tejto planéty vôbec nie sú ľuďmi. Na javisko sa teraz pomaly ale isto šplhá rasa nových bytostí.

Indigové deti majú niekoľkonásobne silnejší imunitný systém, než priemerná ľudská bytosť. Pekné malé dievčatko, žijúce v srdci Latgaglie (Lotyšsko) rado rozpráva. Nonšalantne hovorí o nočných výletoch po vesmíre vo svojom astrálnom tele. Jej otec nás však rýchlo žiada: "Nevenujte pozornosť tomu, čo vraví; ona si veľmi rada vymýšľa."

Otec nie je prekvapený tým, že dcéra pozná pojem "astrálny" už od piateho roku. Ale veľmi si svoje dieťa cení. On vždy počúvne jej radu, keď opravuje svoj starý traktor. "Neviem, ako to robí, ale zdá sa, že vždy hneď vie, čo so strojom nie je v poriadku," hovorí. A je tu aj iný prípad indigového dieťaťa - čo je jav, ktorý sa v poslednom čase veľmi rozmnožil.

Rok 2012 je pre indigové deti veľmi významný. Podľa predpovedí Mayov v tom roku dôjde k "veľkému prechodu", k zmene po tom, čo sa slnko a Zem ocitne na jednej priamke, ukazujúcej smerom k stredu galaxie. Táto pozícia údajne vyvolá zánik trojrozmerného modelu sveta. Obyvatelia Zeme budú mať príležitosť žiť vo svete štvorrozmernom. Ale tá ponuka sa bude týkať len tých, ktorí majú myseľ rozvinutú do potrebnej úrovne - indigových detí.

Ale aj vy pokojne môžete byť indigovým chlapcom alebo dievčaťom, pretože indigový jav objavili začiatkom 90-tych rokov. Nemyslite si však, že budete robiť zázraky alebo vidieť cez steny. To je v poriadku, pretože zázraky neposilňujú indigové moci. Ľudia s indigovým darom sú múdri zvláštnym, praktickým spôsobom. Môžu napríklad tvrdiť, že oni sami si vybrali svojich rodičov dávno predtým, než ich počali. Alebo môžu rodičov učiť jednoduchým biblickým pravdám - že by si, napríklad, nemali robiť starosti kvôli peniazom, pretože keď na ne prestanú myslieť, budú mať všetko potrebné. Deti tejto novej rasy majú túžbu siahať k duchovným výškam.

Preto by sa mali vyvinúť a aplikovať úplne nové metódy výučby. Potreby tejto novej generácie nemožno ignorovať, inak budú tieto vzácne malé stvorenia trpieť mentálnou nevyrovnanosťou. Treba mať na mysli, že toto sú pionieri novej éry, preto potrebujú našu podporu.

Indigové deti
Publikoval - Valsorim
Zdroj článku - Prameň
Článok je v sekcií - Spiritualita a Náboženstvá / Indigo
Pre komentovanie článkov musíte byť prihlásený