Odkazy v tejto forme už nie sú platné. Prosím, použite vyhľadávanie pre nájdenie relevantného výsledku

Rozhovory s Nerudom 1, časť druhá

Nasleduje druhá časť schôdzky, ktorú nahrala s Dr. Nerudom 27. decembra 1997 novinárka Sarah. Prvú časť nájdete tu..., odporúčame takisto pozrieť Poznámky novinárky Anny tu...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Celestínské proroctví

Hlavní hrdina se vydá do Peru hnán podvědomou touhou poznat hlubší smysl života, jež se manifestuje jako pátrání po Rukopise neznámého původu. Rukopis totiž osvětluje, jakou cestou se bude naše civilizace v příštím tisíciletí ubírat. Jak bude dále pokračovat transformační proces naší společnosti a kultury? Nebudu zde zmiňovat příběh, který se celou knihou táhne jako dlouhá nit, aby jednotlivé vhledy, z nichž se Rukopis skládá, získaly na větší vypovídací schopnosti. Znovu doporučuji – přečíst si tuhle knihu celou. Omezím se pouze na výtah, někdy přímo citaci, z myšlenek těchto vhledů.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Chystaná kampaň o "hrozbe z kozmu" bude lživá

Dr. Carol Rosinová bola prvou ženou vo funkcii korporatívneho manažéra spoločnosti Fairchild Industries a v posledných rokoch života Wernhera Von Brauna bola jeho hovorkyňou. Založila "Inštitút pre bezpečnosť a kooperáciu vo vonkajšom vesmírnom priestore" vo Washingtone a pri mnohých príležitostiach vypovedala pred kongresom o zbraniach, dizajnovaných na použitie v kozmickom priestore. Von Braun dr. Rosinovej prezradil, že je tu plán odôvodniť potrebu takýchto zbraní tým, že obyvateľstvo budú zámerne strašiť hrozbou z kozmického priestoru.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / publikovaný 21. apríla 2018

Ufo, Ifo a hlavní ruská tajná zbraň

V roce 1978 začalo mohutné dunění ve vzduchu nad mořem otřásat domy a děsit tisíce lidí podél amerického východního pobřeží. Mluvčí vlády se je chvíli snažil ignorovat, ale toto dunění, nyní známé jako třesení vzduchu (v originále AIR QUAKES-lk), neustávalo. Potom se tomu v kontrolovaných hlavních médiích vysmívali, ale tato taktika se také rychle změnila, protože to slyšelo příliš mnoho lidí na to, aby to přijali jako nějaký žert. Nakonec, když toto třesení vzduchu trvalo několik měsíců, vláda se pokusila tento úkaz všemožně vysvětlovat pomocí vrtochů počasí.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / publikovaný 20. apríla 2018

Šelma 666, Univerzální systém kontroly lidí

Věděli jsme, že to přijde.
Už není kam se schovat. V tomto ohromujícím odhalení autor, Texe Marrs, rozplétá záhadu Projektu L.U.C.I.D., mrazivý program směřující k pohlcení celého světa. Brzy každá osoba na Zemi - dokonce i novorozené děti - obdrží univerzální biometrickou identifikační kartu. Těm, kteří budou odporovat, bude do mozku chirurgickým zásahem vsazen biočip pro kontrolu vědomí. Program ISO 9000 vyžaduje, aby všechno vyrobené zboží bylo označeno číslem Šelmy, 666.
Projekt L.U.C.I.D. zplnomocňuje americký skrytý fašistický establišment (státní zřízení) k použití své masívní moci, počítačových databází ke kontrole bankovních kont a transakcí a monitorování intimních detailů ze života lidí. Špionážní družice; skryté, miniaturní videokamery; a interaktivní televizní soupravy budou sledovat každý náš pohyb. Naše telefonní hovory budou odposlouchávány a zaznamenávány do pamětí vzdálených počítačů. Všechna data budou centrálně sbírána a vyhodnocována Centrálním Gestapem, kde byrokraté bez tváře budou vydávat příkazy policii, armádě a zpravodajským službám. Toto je nový, globální policejní stát, tvořený FBI, KGB, CIA, DEA, DIA, NSA, IRS, EPA, OSHA, NCIC, USDA, FDA, NRO, BATF, FINCEN, INS, DOJ, WTO, Europolem, Interpolem, Mossadem a MAB.
Projekt L.U.C.I.D., 666 - univerzální kontrolní systém lidí - je hrůznou realitou. Krutá bestie se plíží směrem k nám a naše životy již nikdy nebudou takové, jak bývaly...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Abraxas: Boh a Diabol v jednom?

Abraxas

C.G. Jung

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Posolstvo od protinožcov

„K tejto knihe ma inšpirovali skutočné zážitky, ale napísala som ju až neskôr. Ako sami uvidíte, nemala som v tej dobe po ruke zápisník. Predkladám ju čitateľom ako román, aby som uchránila malý kmeň austrálskych domorodcov, o ktorých rozpráva, od právnych komplikácií. Určité podrobnosti som vynechala, aby som vyhovela priateľom, ktorí si neprajú byť identifikovaní a aby som neprezradila naše tajné posvätné miesto.“

Autorkin úvod

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Víte, co je to Echelon?

Možná jste to slovíčko již zaslechli a možná se vám vybaví, že v souvislosti s odposlechem a sledováním e-mailů.Ale co přesně skrývá?

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív