Odkazy v tejto forme už nie sú platné. Prosím, použite vyhľadávanie pre nájdenie relevantného výsledku

Pravidelne navštevujú Zem

Podľa informácií popredného vedca skrývajúceho sa pod menom doktor Andersen, ktorý pracoval na tajnom projekte Strážcovia krídel, o ktorom sme už viackrát písali, nás v súčasnosti pravidelne navštevuje vyše 100 predstavitežov mimozemských civilizácií. Iné údaje hovoria o návštevách 70 rôznych rás. V súlade so správou Grudge č. 13 v roku 1963 vláda USA vedela najmenej o 17 rasách. Odvtedy však získala množstvo informácií na túto tému...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Zakázaná země

Z knihy Satelity bohú od Hartwiga Hausdorfa Ve své předcházející knize Bílé pyramidy citoval jeden z autorů zprávy o nálezech v poušti Gobi, které budí takový rozruch, že se svou bizarností vyrovnají příběhu kamenných disků z pohoří Bajanchar-ul. Řeč je o tajemných „skleněných srpech" z pouště Gobi. Je asi zbytečné se zde zmiňovat o tom, že jsme v průběhu naší cesty nevynechali nic, co by nám pomohlo vnést do této věci více světla.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Kozmiti: príťažliví i hrozní

Mnohí ľudia tvrdia, sa stretli so záhadnými bytosťami, ktoré podľa ich náboru nepochádzajú z nášho sveta. Tí, ktorí takéto bytosti stretli, o tom väčšinou povedia najbližším, prípadne policajtom, zriedkavejšie ufológom. Novinárom sa s takýmito závitkami pochvália zvyčajne len tí, čo túžia po tom, aby videli svoje meno v novinách. Väčšina sa obáva, že sa im svet vysmeje. Napriek tomu čoraz viac ľudí hovorí o stretnutí so záhadnými bytosťami z kozmu.
Ako hovoria mnohí návštevníci Južnej Ameriky, stretnutia s UFO sú tam celkom bežné. Informujú o tom dokonca tabule pri cestách. Preto mnohých Juhoameričanov vôbec neprekvapila skutočnosť, že starosta istého brazílskeho mesta začal budovať pristávaciu plochu pre lode mimozemšťanov. Tvrdil, že odborné rady získava od urológov a samých mimozemšťanov...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Učitelia z kozmu

Súčasné ľudstvo vo svojej nesmiernej spupnosti je presvedčené, že jeho zástupcovia ako prví objavili Ameriku,klonovanie, genetické inžinierstvo, lietadlo, atómovú bombu. Ale to všetko tu už kedysi dávno bolo. Ľudstvo, ako čoraz jasnejšie odhaľujú náboženských a historických dogiem zbavené poznatky, ide ustavične rovnakou cestou,túžby po moci, bohatstve a sláve

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Rozhovor s výzkumníkem Greggem Bradenem

V současné době existuje již velmi mnoho indikátorů, které naznačují, že Země a s ní pochopitelně celá Sluneční soustava procházejí velmi radikálními změnami, které se před tím, v doposud zaznamenané lidské historii nikdy nevyskytovaly. Nacházíme se v unikátním procesu změn  na makrokosmické i mikrokosmické úrovni. Každý vnímavý a všímavý člověk by neměl být vůči těmto procesům pasivní. V rovině své vlastní individuality by měl zaujmout aktivní postoj, protože jedině tak bude mít šanci harmonicky koexistovat s událostmi nastávajícími.

čítaj celý článok / 1 komentár / publikovaný 14. júna 2018

Olej, ktorý hýbe mozgom

Mozog je súčasťou tela. Tak ako bunky ostatných orgánov, aj mozgové bunky sa neprestajne obnovujú. Zajtrajšie bunky sa teda vytvárajú z toho, čo jeme dnes. Zázračné omega-3 kyseliny nielenže vo veľkej miere znižujú riziko predčasnej smrti u pacientov postihnutých infarktom, rovnako liečia stavy úzkosti a depresie. Ide vlastne o spojené nádoby, o uzdravenie tela i duše. Výskum na Harvardovej univerzite v roku 1999 priniesol ohromujúce výsledky. A odvtedy viaceré výskumy potvrdili priaznivý vplyv esenciálnych kyselín omega-3 na depresívne stavy. Ich príznaky zoslabli, alebo úplne zanikli.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / exkluzívne / publikovaný 13. júna 2018

Tajná válka Británie v Antarktidě 3

Na konci 2. světové války Británie vyslala tajnou misi, aby prozkoumala anomální aktivity nedaleko tajné základny v Zemi královny Maud na východě Antarktidy a vyhledala a zničila podzemní nacistický ráj.

Část 3 / 3

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Egyptská kniha mŕtvych

Nie je snáď treba príliš rozvádzať, že egyptskú myšlienkovú tvorbu nie je možné pochopiť bez toho, aby sme prenikli do myšlienkového sveta starých Egypťanov. Zatiaľčo grécki filozofi si hlboko vážili egyptskej múdrosti a snažili sa z nej poučiť, dnešný pohľad na egyptský intelektuálny a duchovný odkaz je taktrochu prezieravý. Jediné, čo západný človek z egyptskej kultúry obdivuje, je umenie a staviteľstvo. Nahovárame si, že sa od starých Egypťanov nemôžeme ničomu naučiť, pretože ich náboženstvo a filozofia (mnohí dokonca popierajú, že niekedy nejakú mali) sú príliš zmätené, než aby nám mohli povedať niečo podstatné. To málo, čo odborníci o staroegyptskom náboženstve odhalili, sa zdá byť prázdne, bezduché, pohanské. Mnohí dokonca hovoria o extrémne materialistickom poňatí.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív