Odkazy v tejto forme už nie sú platné. Prosím, použite vyhľadávanie pre nájdenie relevantného výsledku

Tutanchamónove proroctvá 5

Legendy hovoria, že biely muž s bradou, so svetlými vlasmi a modrými očami priniesol Mayom vedenie. Učil ich tajomstvu nebies, zákonitostiam matematiky a astronómie a zručnosti remeselníkov. Naučil ich stavať pyramídy a paláce z kameňa. Predovšetkým ich však naučil múdrosti, že očistenie prichádza skrze obetovanie a že duše čistých čaká nesmrteľnosť.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Černosi vládli Európe

V období stredného neolitu okolo roku 5000 až 4500 p. n. I. došlo v západnej a južnej Európe k prekvapujúcim udalostiam: skupiny obývajúce navzájom veľmi vzdialené oblasti, nečakane začali stavať z obrovských skalných blokov. Megality, lebo o ne ide, sa objavili aj na území strednej a severnej Európy.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Smrť nie je záhuba

Budhisti, ale aj kresťania, jogíni a mnohí iní učia, že je jednou z foriem energie a tá sa nestráca, iba mení. Tak ako sa z vajíčok motýľa vyliahne húsenica, ktorá sa neskôr zakuklí, aby umocnila znova zrod motýľa...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Planeta X

Možná jedna z nejkontroverznějších postav v astronomii, nabízející důkaz, že těleso o velikosti planety se může přiblížit k Zemi (písané v máji 2003, pozn. red.), James McCanney, M.S., bývalý teoretický fyzik na Cornellově univerzitě, hovořila s EDGE o svých objevech, o nichž podrobně píše ve své nedávno publikované knize Planet-X: Comets & Earth Changes s podnázvem “Vědecké pojednání o účincích nové velké planety nebo komety blížící se k naší sluneční soustavě a očekávaných změnách počasí a Země.” Tato kniha u některých lidí vyvolává značnou úzkost a vysocí vládní úředníci údajně plánují vlastní ochranu pro případ kataklyzmatu.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Tiché zbraně pro klidné války 2

Pripomeňme si, že nasledujúca záverečná časť je dokumentom, ktorý v originály nesie názov Silent Weapons for Quiet Wars, a je na ňom uvedený dátum máj 1979, bol 7. júla 1986 nájdený v kopírke IBM, ktorá bola kúpená pri odpredaji nadbytočných zariadení. Podľa M. W. Coopera sa táto príručka týka vyhlásenia vojny ľudu Ameriky Iluminátmi, ktoré bolo formulované Politickým výborom Bilderbergskej skupiny behom jej prvého stretnutia v roku 1954.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Tajemství andělů, démonů a svobodných zednářů 2

Celosvětový úspěch mystické fikce Dana Browna Šifra mistra Leonarda opět oživil zájem o poznávání uzavřených tajných společenství a bratrstev.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Najzáhadnejšie miesto planéty

Už neraz som uverejnil rôzne hypotézy o tom, čo môže byt' pod zemou, v jej vnútri, písal som o tajných tuneloch a jaskyniach s opracovanými stenami, o "bielych Indiánoch" či zaujímavých zážitkoch niektorých ľudí s podzemným svetom. Zmienky o krajinách pod zemou sa nachádzajú takmer vo všetkých kultúrach sveta. Hovoria o nich mýty, legendy, povesti na všetkých kontinentoch. Majú veľa podobného...

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Krížovka života 2

„Všetky zákony, ktoré riadia telo i dušu, majú svoj čas. Naplnenie zákonov v pravom čase je súlad. Súlad tela a duše je radosť. Duša zvieraťa má len malú radosť, lebo udržať súlad zákonov zvieracieho tela je prosté a ľahké. Súlad všetkých zákonov, riadiacich ľudské telo, je neľahký, ale ak je dosiahnutý, rovná sa jeho radosť tvorivému šťastiu Brahmu v okamihu, kedy vznikol svet. Tomu šťastiu sa nevyrovná nič.“

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív