Lékař otevřeně hovoří o chemtrails

Prosím, rozešlete tento článek svým známým. Přibývá důkazů, že globální vláda podniká bez vědomí občanů rozsáhlé kroky proti globálnímu oteplování, přičemž zásadním způsobem ohrožuje naše zdraví a životy!

čítaj celý článok / žiadne komentáre / archív

Práškujú nám nebo?

Videli ste už oblohu polemovanú desiatkami oblačných pruhov, siahajúcich od horizontu k horizontu? Tiež ste si pomysleli že to je z leteckej dopravy? No už menej z vás si všimlo, že to nie je každý deň a že sa tento úkaz začal objavovať až koncom deväťdesiatych rokov.

čítaj celý článok / 2 komentáre / publikovaný 29. augusta 2017

Chemtrails : Potlačování lidské evoluce

Autor monitoroval situaci kolem chemtrails poslední rok a půl, ale zdráhal se o tom napsat článek, dokud nebude mít pohromadě adekvátní data a životaschopnou teorii, která by byla jak originální tak více objasňující než jakákoliv stávající. Tato teorie postavená jak na rozporech tak pozitivních důkazech. Jinými slovy existuje, protože jiná vysvětlení nejsou udržitelná. To co je nemožné, je eliminováno, a to co zůstane, bez ohledu na to, jak je to nepravděpodobné, musí být blízko pravdy. V tomto článku budou poskytnuty odkazy na vzorky jako pozitivní důkaz, a sporné důkazy budou shrnuty pod tím. Mějte na paměti, že odkazované vzorky jsou pouze vzorky, a ne to, na čem tento článek stojí.

čítaj celý článok / žiadne komentáre / publikovaný 22. februára 2017